0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Drakonų kanojos

 
 Drakonų kanojos
 
      Mergvakaris ar bernvakaris – viena iš paskutiniųjų dienų prieš didžiąją šventę – vestuves, todėl norisi kaip reikiant pašėlti, prisisemti įspūdžių ir patirti nuostabių nuotykių, kuriuos būtų smagu vėliau prisiminti, aptarti susitikus senus gerus draugus ir pasidžiaugti, kad tikrai smagiai pašėlote.
 
     Kanojos – drakonai yra puiki vandens transporto priemonė, kurioje tilps visi Jūsų bernvakario ar mergvakario dalyviai, kadangi plaukti gali net 12 plaukikų, iš kurių 10 turėtų irkluoti, vienas mušti ritmą irkluojantiesiems kanojoje esančiu būgnu, o dar vienas turi laviruoti, vairuoti visą komandą kanojos gale esančiu vairu. Tam, kad būtų dar smagiau – sugalvokite savo šventės dalyviams rytų dvasia dvelkiančius slapyvardžius, susijusius su Jūsų laivu, Neries upe ar artėjančiomis vestuvėmis – kaip tik Jums atrodo smagiau.
 
     Jei norite paplaukioti išskirtinėmis drakoniškomis kanojomis, tačiau Jūsų kompanijoje trūksta galinčių irkluoti – ne bėda. Yra galimybė rinktis plaukimą ne tik su irklais, bet ir elektriniu varikliu bei patyrusiu laivo kapitonu – drakonų karaliumi, kuris puikiai suvaldys Jūsų laivą, o Jūs galėsite mėgautis plaukimu Nerimi ir savo švente bei galėsite planuoti paskutines savo vestuvių detales ar su artimiausiais draugais aptarti gyvenimą po vestuvių, laukiančius pokyčius, tokio gyvenimo privalumus ir trūkumus, pasimėgausite paskutinėmis viengungiško gyvenimo akimirkomis.
 
     Pramogos mergvakariams ir bernvakariams dažniausiai planuojamos pabrolių ar pamergių, artimiausių ir svarbiausių draugų, todėl šie turi gerai pasistengti, nustebinti ir priversti žagtelėti iš nuostabos šios progos kaltininką ar kaltininkę. Daugelis pramogų jau nebestebina nieko, tačiau galima užtikrinti, kad drakonų kanojų plaukimas Nerimi nustebina ne tik pagrindinį šventės dalyvį, bet priverčia į Jūsų kompaniją atkreipti dėmesį ir prašalaičius, kurie Jus pamato plaukiojančius Nerimi neregėtų, rytų dvasią skleidžiančiu laivu, papuoštu drakono galva priekyje ir uodega gale. Todėl jei trokštate ir nustebinti savo artimą draugą ar draugę, ir norite sulaukti aplinkinių dėmesio – drakonų kanojos puikiai tinka mergvakario ar bernvakario proga.
 
     Pasirinkusiems drakoną kanoją mergvakariui ar bernvakariui siūlomi plaukimai Neries upe, tačiau jei norite, yra galimybė plaukti ir didesniuose Lietuvos ežeruose, kituose plaukimui ilga (šios kanojos ilgis net 9 metrai!) kanoja pritaikytuose vandens telkiniuose, tačiau esame tikri, kad Neris – viena iš idealiausių vietų plaukti šia nuostabia kanoja.
 
     Aktyvios pramogos bernvakarių ir mergvakarių metu tikrai nuteikia maloniai, pakelia nuotaika ir palieka begales neišdildomų įspūdžių, todėl rekomenduojama nesirinkti pasyvių, nuvalkiotų pramogų, o griebti irklus, vilktis gelbėjimosi liemenes, pasikviesti vairininką ir ritmo mušėją bei leistis į kelionę Neries upe sėdint drakone, o didesnėms kompanijoms siūlome imti ne vieną, o dvi ar net keturias kanojas ir ne tik linksmai paplaukioti, bet ir palenktyniauti!
 

 

 
smart foreash