0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Galerija

 
Pantoninių laivų nuoma
2018 06 22
Ar kada nors pamąstėte, kad galite savo šventę atšvęsti ant vandens ir ypač prabangiai atrodančiuose pantoniniuose laivuose? Mes turime ypatingai daug pasiūlymų dėl pantoninių laivų, kurie būtinai atitiks Jūsų lūkesčius.
Skaityti plačiau
NASA Simuliatorius
2018 05 07
Nasa simuliatorius – kai negali pakilti į orbitą, ji nusileidžia pas Tave.Pilotai, astronautai ir panašios specialybės nėra vien tik vaikų svajonės. Save jų vietoje įsivaizduoja ir nemažai suaugusiųjų. Dalinai šią svajonę gali padėti išpildyti trijų dimensijų supynės - įrenginys, priversiantis Jūsų galvą apsisukti ne vieną kartą.
Skaityti plačiau
Extremedelight.lt Moterų ralyje
2017 04 25
Extremedelight.lt moterų ralyje - vyrai pasirūpino pramogomis, o merginų komanda sėdo už vairo :)
Skaityti plačiau
Vandens motociklai
2017 01 03
Pabodo vasarą gulėti prie ežero? norisi aktyvių pramogų? Patyrę instruktoriai išmokins jus valdyti galingus sportinius motociklus bei skrosti vandens paviršiumi su slidėmis ar vandenlente.
Skaityti plačiau
Color run
2017 01 03
ExtremeDelight.lt kolektyvas putų patrankos pagalba dar labiau pagyvino "Color Run" bėgimą ir suteikė teigiamų emocijų dozę visiems dalyvavusiems :)
Skaityti plačiau
Bekelės fiesta Mototoja
2017 01 03
"Mototoja" bekelės fiestos metu ExtremeDelight.lt komanda pasirūpino aktyviomis pramogomis ir neleido renginio dalyviams nuobodžiauti :)
Skaityti plačiau
Titanų Iššūkis
2016 12 29
Norėtum išmokti valdyti didžiulį ekskavatorių? Esi pasiruošęs pademonstruoti savo įgūdžius ? Tuomet kviečiame įveikti „Titanų iššūkį“!
Skaityti plačiau
LED baldai
2016 12 22
Atsibodo paprasti baldai šventėse? Norite kažko naujo ir stebinančio svečius? Extremedelight.lt komanda pristato Jums visada prabangiai atrodančius LED baldus.
Skaityti plačiau
Slalomas su sportiniu žiguliu
2016 08 08
Gazas - dugnas, padangų kvapas, dozė adrenalino, daugiau nei 200km/h greitis, ir taip tai - LADA automobilis, skamba neįtikėtinai, tiesa?
Skaityti plačiau
 
smart foreash