0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Reaktyvinė vandenlentė

 
 
Pramogos ant vandens populiarios ir Lietuvoje, nors ir negalime pasigirti ypač šiltu klimatu ar daugybe saulėtų dienų. Žinoma, aktyvios vandens pramogos padeda vėsias vasaras paversti kur kas įdomesnėmis ir šiltesnėmis, todėl ir Jums vertėtų sezono metu išmėginti kokią nors iš siūlomų pramogų. Viena įdomesnių ir unikalesnių –reaktyvinė vandenlentė.

Reaktyvinė vandenlentė (hoverboard) yra Lietuvoje mažai girdėta ir dar mažiau matyta pramoga, kurios metu naudojama speciali lenta ir vandens jėga, dėl savo galios vadinama reaktyvine. Taip kilo ir reaktyvinės vandenlentės pavadinimas, kuris tikrai pateisina save.

Užlipkite ant lentos, įstatykite kojas į apkaustus ir lėkite vandeniu, kilkite į orą, leiskitės žemyn, atlikite keletą triukų. Nors gali atrodyti sudėtinga, šiek tiek pasipraktikavus tai tampa ne tik paprasta, bet ir įdomu bei smagu, o aplinkinių reakcija, nuostaba ir kitos emocijos tik dar labiau paskatina mėginti išnaudoti šią nuostabią lentą ir vandens jėgą.

Mėgaudamiesi reaktyvine lenta galite pakelti net į 5 metrų aukštį virš vandens. Atrodo nedaug? Pamėginkite tiek pašokti su batutu – tikrai apsigalvosite! Tuo tarpu maksimalus išvystomas greitis siekia net 25 km/h, tad stovint ant lentos virš vandens tai tikrai nemažai ir norint tiek pasiekti reikia įsidrąsinti, jaustis užtikrintai ir nepabijoti eksperimentuoti – kristi ant vandens ne taip skauda, kaip kristi ant žemės, tad neverta savęs stabdyti, o leisti kauptis adrenalinui ir pajusti tai, ką nuolat jaučia ekstremalaus sporto mėgėjai.

Reaktyvinė vandenlentė reikalauja nemažai vietos, tačiau ne tiek daug kiek daugelis kitų vandens pramogų, tad linksmintis su šia pramoga galima daugelyje Lietuvos ežerų. Įsigyti tokį daiktą gyvenant Lietuvoje ir žinant sezono trumpumą – prabanga, tačiau vandenlentės nuoma kelioms valandoms, parai ar savaitgaliui – tikrai šaunus sprendimas, suteiksiantis galimybę ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir stipriai nustebinti draugus, kolegas ar kitus žmonės organizuojamos išvykos, šventės ar kito renginio metu. Pamėginkite skrieti virš vandens su reaktyvine vandenlente – pasijusite turįs super galių! Fiksuokite savo nuotykius, paprašykite, kad juos fiksuotų kiti – net žvelgiant į tai iš šono užgniaužia kvapą.
 
 
 
smart foreash