0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

GoPro HERO4 Session nuoma

 
Įamžinti įspūdžius kelionės ir nuotykių metunorisi daugumai žmonių. Tai natūralus noras, o esamos technologinės galimybės tai padaro labai lengvai įgyvendinamu žingsniu. Tam tereikia kokybiškos kameros, kuri atitiktų kelionės ar pramogos tipą. Bene universaliausias ir geriausias variantas – GoPro kamerų serija.
GoPro kameros yra skirtos veiksmui (dėl to vadinamos veiksmo kameromis) filmuoti ir fotografuoti. Jos pasižymi greita reakcija į komandas, puikia kokybe ir atsparumu įvairiems išoriniams dirgikliams,kurių labiausiai akcentuojamas ir bene dažniausiai sugadinantis technologijas –vanduo. Tad pasirinkę GoPro kamerą galėsite mėgautis ne tik važiavimu dviračiu,bėgimu, bet ir bangų skrodimu banglente ar slidinėjimu snieguotais kalnais irmiškais.
Gausybė įvairiausių priedų, skirtų GoPro kameroms, padeda saugiai pritvirtinti kamerą prie įvairiausių daiktų ar kūno:yra laikikliai ant motociklų, dviračių, šalmų, segami prie striukių ar tvirtinami prie automobilio stiklo – pasirinkimas tikrai viliojantis. Kiekvienai panaudojimo sričiai galima rasti tinkamą priedą, palengvinantį tvirtinimą ir suteikianti daugiau saugumo, kad nedidelės kameros nepamestumėte pačiame nuotykių įkarštyje.
Renkantis GoPro kamerų nuomą vertėtų įvertinti, kokio modelio Jums reikia. GoPro Session – ypatingai maža veiksmokamera, puikiai tiks speleologinėms išvykoms, plaukimui ar bėgimui, kuomet norisi kuo mažesnio svorio ir trukdžio. Nepaisant mažo dydžio – kokybė stebinančiai gera.
GoPro Black Hero4 – ypatingai pažangi kamera,turinti daugybę papildomų naudingų funkcijų, tarp kurių integruotas WiFi irBluetooth ryšys, naktinio fiksavimo rėžimai ir, be abejonės, ypatingai aukštaraiška (4K), lemianti puikią išsaugotų vaizdų kokybę.
GoPro Silver Hero4 mažai kuo nusileidžia Blackmodeliui, o naudojant asmeniniams tikslams vargu ar skirtumai pasimatys –didžiausi skirtumai yra vaizdo kokybėje, tačiau ir jie ne tokie ryškūs, jog galimabūtų pastebėti naudojant ekonominės ar vidutinės klasės monitorių, televizorių.Tiesa, Silver kamera yra lengvesnė apie 15 gramų, tad jei svoris ypač svarbus –rinkitės GoPro Hero4 Silver.
Pasirinkę GoPro kamerą nuomai tikrai nesigailėsite savo pasirinkimo, nes įamžinę nuostabius pramogavimo bei kelionių vaizdus galėsite išsaugoti vėlesnėms peržiūroms, nesunkiai pasidalinsite jais socialiniuose tinkluose ar Youtube – kur tik norėsite, kaip tik norėsite ir kada tik norėsite, nes Jūs esate savo kelionės operatoriai ir prisiminimų filmo režisieriai!
 

 
smart foreash