0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Galerija

<  1 2  >
Scena transformeris
2019 05 16
VIP pakyla puikus sprendimas jūsų renginiui. Mobili, lengvai transportuojama ir moderni pakyla sukurs išskirtinį įvaizdį ir padės sukurti nepamirštamą renginį ar šventę! :)
Skaityti plačiau
Pavingiuojam '19
2019 05 16
Vilniečių pamiltas ir tradiciniu tampantis Vingio parko festivalis PAVINGIUOJAM šiemet buvo kupinas ExtremeDelight pramogų! Šventėje dalyviai aktyviai leido laiką dalyvaudami sporto turnyruose, pamokose, interaktyviose veiklose, mažieji festivalio lankytojai galėjo dūkti kiek tik norėjo batutų zonoje. Festivalis buvo kupinas skirtingų įdomių užsiėmimų, tad sau patinkančią veiklą šventėje rado jaunimas ir senjorai, sportininkai ir gamtos mylėtojai, ir šeimos su mažyliais!
Skaityti plačiau
Metų automobilis '19
2019 05 14
PEAK POINT unikalios įrangos dėka, turime galimybes sukurti tikrą 4x4 realybės šou, kurios metu galime pademonstruoti kiekvieno 4x4 visureigio ar SUV pravažumo galimybes Jūsų pasirinktoje vietoje, nevažiuojant į tikrą bekelę.
Skaityti plačiau
offroad renginys karjere
2019 05 14
Esate ekstremalių pojūčių mėgėjas? Norite pajusti tikrąjį malonumą važiuoti karjeru? Tuomet rinkitės šią pramogą ir pramogaukite su įmone ar būriu draugų. Pramoga su keturračiais skirta adrenaliną mėgstantiems asmenims :)
Skaityti plačiau
Pramogos su vandens motociklais
2019 05 14
Norite neįprastai pasveikinti tėtį ir surengti jam nepamirštamą šventę? Kviečiame Jus išmėginti sportinius vandens motociklus. Tai ne tik šauni pramoga vandens telkinyje, bet ir ekstremalaus sporto rūšis, padidinanti adrenalino kiekį Jūsų kraujyje, kuri paliks tėtį be žado ir leis nepamiršti šios dienos dar ilgai... :)
Skaityti plačiau
Moterų ralis ir ExtremeDelight.lt pramogos
2019 05 07
Stilingiausias auto sporto renginys skirtas moterims. Pilnas šypsenų, nuotykių ir gerų emocijų. Moterų ralyje visas pramogų desertas!
Skaityti plačiau
Pantoninių laivų nuoma
2018 06 22
Ar kada nors pamąstėte, kad galite savo šventę atšvęsti ant vandens ir ypač prabangiai atrodančiuose pontoniniuose laivuose? Mes turime ypatingai daug pasiūlymų dėl pontoninių laivų, kurie būtinai atitiks Jūsų lūkesčius.
Skaityti plačiau
NASA Simuliatorius
2018 05 07
Nasa simuliatorius – kai negali pakilti į orbitą, ji nusileidžia pas Tave. Pilotai, astronautai ir panašios specialybės nėra vien tik vaikų svajonės. Save jų vietoje įsivaizduoja ir nemažai suaugusiųjų. Dalinai šią svajonę gali padėti išpildyti trijų dimensijų supynės - įrenginys, priversiantis Jūsų galvą apsisukti ne vieną kartą.
Skaityti plačiau
Extremedelight.lt Moterų ralyje
2017 04 25
Extremedelight.lt moterų ralyje - vyrai pasirūpino pramogomis, o merginų komanda sėdo už vairo :)
Skaityti plačiau
  <  1 2  >
smart foreash