0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Apie mus

 
 
ExtremeDelight.lt – savo srities profesionalų komanda, organizuojanti ir realizuojanti įvairaus pobūdžio, mąsto renginius, garantuojančius teigiamas emocijas ir ilgai neišblėstančius įspūdžius!
 
Besąlygiškai įsiklausome į savo kliento poreikius bei pageidavimus ir tik tuomet pasiūlome tokią renginio koncepciją, kuri visapusiškai atitiktų užsakovo norus, o įgyvendinus renginį - viršytų visus lūkesčius.
 
Rengiame ir organizuojame:
 
·        Įmonių komandos formavimo renginius;
·        Interaktyvius renginius;
·        Įmonių gimtadienius;
·        Įmonių vasaros šventes/žiemos šventes;
·        Verslo susitikimus/ verslo pietus;
·        VIP renginius;
·        Verslo centrų atidarymus;
·        Darbuotojų motyvacinius renginius, skatinamuosius renginius;
·        Įmonės klientų skatinamuosius renginius;
·        Darbuotojų stovyklas;
·        Seminarus;
·        Konferencijas;
·        Reprezentacinius produktų renginius;
·        Reklaminius renginius;
·        Sąskrydžius, suvažiavimus, išvykas;
·        Privačius renginius – gimtadienius, draugų, giminių suvažiavimus;
·        Šeimos šventes
 
Rengiame išskirtinius, ekstremalaus pobūdžio renginius, paliekančius neišdildomus įspūdžius:
 
·        Vandens motociklų varžybas su vandens pramogomis;
·        Pasivažinėjimus bekelę su visureigiais ir komandos formavimo užduotimis;
·        Vandens pramogas su Vip maitinimu;
·        Orientavimosi varžybas pėsčiomis ar automobiliais su loginėmis užduotimis;
 
Nuomojame renginiams skirtą inventorių
 
·        Šviečiančių baldų nuoma;
·        Garso aparatūros nuoma/ įgarsinimo paslaugos;
·        Specialiųjų efektų nuoma: dūmų, sniego, burbulų mašinas;
·        Palapines;
·        Dronus.
 
Teikiame paslaugas su sportiniais vandens motociklais, kateriais, pontoniniais laivais, visureigiais, amfibijomis, parasparniais, lėktuvais.
 
Parduodame ir nuomojame pramoginį inventorių
Mes siūlome pramoginį pripučiamą inventorių renginiams: batutus, pripučiamus futbolo stadionus, kliučių ruožus, „bumpball“ kamuolius, greito sudėjimo palapines, žvaigždines palapines, pripučiamus pavilijonus, irklentes, baidares, pripučiamas valtis, vandens burbulus, hidrokostiumus, „zorbingo“ kamuolius, riedžius, vienaračius riedžius, veiksmo kameras, portabilias garso kolonėles, lazerius, radijo stoteles, burbulų mašinas, putų patrankas, dūmų ir sniego mašinas, šviečiančius led baldus... ir daug kito įvairaus pramoginio inventoriaus.
 
Foto/Video iš oro
Filmuojame ir fotografuojame. Taip pat siūlome: skraidančią reklamą ore, 360 panoramines nuotraukas, Full HD tiesiogines transliacijas iš oro, 4K-kino filmo kokybės video.
 
 
 
Extreme Delight - renginiai su emocija!
 

 

Mūsų klientų atsiliepimai
 
Atsiliepimą galite palikti čia: https://goo.gl/MXhsQn
 
 
Tik geriausi atsiliepimai apie visą komandą. Tereikėjo tik pametėti mintį ar pageidavimą, ir iškart gaudavome pasiūlymą, kaip tai įgyvendinti. Beveik niekuo nereikėjo rūpintis pačiam. Komanda pasirūpino ne tik aktyviomis pramogomis, bet ir surado vietą renginiui (galimybė pačiam pasirinkti iš kelių siūlomų variantų), pasirūpino maitinimu ir gėrimais. Šaunuoliai, taip ir toliau!

 
 
UAB ABB 
 
Programa gera ir įdomi, instruktoriai draugiški. Šefas puikus. Viskas labai sklandžiai ir linksmai praėjo. Komentarai tik geri. Vasarą norim dar ko nors tokio.

 
 
UAB Baltled 
 
Kreipėmės į extremedelight.lt su prašymu suorganizuoti aktyvų dienos renginį visai įmonei. Pasiūlyta veikla viršijo lūkesčius: buvo suorganizuotas intensyvus ir linksmas žaidimas gamtoje, įpinant mūsų įmonės vertybes: “Vertybių ralis”. Žaidimas buvo sportiškas: teko gerokai pabėgioti, daug laiptelių įveikti. Netrūko adrenalino, o azartas kūrė malonią konkurenciją tarp kolegų. Buvo įpinta netikėtų elementų, pvz., šaudymas iš arbaletų, važiavimas segvėjumi, skanavimas ant laužo virtos sriubos. Veiksmas vyko 5 valandas, bet dėl užduočių gausos ir adrenalino, laikas prabėgo žaibiškai greitai. Organizatoriai ištesėjo visus pažadus, buvo punktualūs ir draugiški.

 

Vida Radzevičienė, AB „Litagros prekyba“ marketingo vadovė 

Ačiū už puikiai suorganizuotą ir sukoordinuotą renginį. Už neišdildomas emocijas! Esate savo srities profesionalai. Drąsiai rekomenduoju šią idėjų kupiną komandą!


 

Darius Armonas, UAB "Inchcape Motors" 

Komanda dėkoja už stulbinantį renginį, matyt reikės Jūsų pagalbos ir kitais metais.


 

Laisvė Slavinskaitė, UAB "IBUS MEDIA LT". 

Puikus renginys, vertas geriausio įvertinimo. Didelis ačiū Extreme Delight komandai už puikiai suorganizuotą renginį, energiją, idėjas bei originalias ir visus nustebinusias pramogas. Iki susitikimo!


 

UAB "NRD". 

Šaunuoliai,labai faini,paslaugūs!! Verti premijų ;) Perduokit komplimentus, atidirbo kaip reikiant. Leido visiems išsidūkti iki soties, rūpinosi saugumu. Draugiškai bendravo , leido naudotis paslaugomis ilgiau nei jiems priklausė.Už tai didelis pliusas.


 

 UAB "Pohjola Finance" 

Tikrai šauni komanda, instruktorių atsidavimas savo darbui daug atperka. Sėkmės :) Visiems labai patiko, instruktoriams didelis ačiū už šaunią popietę.


 

UAB "TMD Partners" 

Mega stalo futbolas buvo jėga!


 

UAB "Linksmadienis" 

Viskas praėjo labai puikiai.Ačiū jums labai. Ir iki kitų kartų.


 

UAB "SLO Lithuania" 

Ačiū už renginį. Mums labai patiko.


 

Artūras Zuokas. 

Noriu padėkoti už Jūsų atvežtas pramogas šeštadienį į pakruojo dvarą. Komanda atliko viską kuo puikiausiai ir buvo labai paslaugūs.Šaunuoliai! Mūsų komanda siunčia linkėjimus Jūsų komandai.Ir iki kitų tokių šaunių susitikimų ! :)


 

Tomas Jakumaitis, UAB "Gemma Trading"

 Su draugais aplankėme"ExtremeDelight" organizuojamas pramogas. Sulaukėme labai malonaus ir šilto bendravimo. Viską labai greitai aptarėme ir sutarėme.Rekomenduoju visiems šias pramogas, kas ieško gero aptarnavimo, geros kainos ir šaunių įsimintinų akimirkų!


 
Mumis pasitiki
 
 

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti