0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

GoPro kamerų nuoma

 
 
    Pramogaujant neretai norisi įamžinti savopatiriamus nuotykius, išvystamus vaizdus ar parodyti kitiems tai, ką patyrėtesavo kailiu. Deja, ne visuomet pavyksta ir yra saugu fotografuoti ar filmuotisavo mobiliuoju telefonu ar skaitmenine filmavimo kamera, todėl norintiemsfilmuoti būtina pasirūpinti specialiai veiksmui skirtomis kameromis. Bene geriausiasšiuo metu siūlomas būdas – GoPro kamerų nuoma.
     GoPro kameros yra skirtos išskirtinaiaktyviai laisvalaikį leidžiantiems asmenims, kurie nori visur ir visadafilmuoti, įamžinti kiekvieną savo pramogos detalę. Šios kameros komplektuojamossu specialiais laikikliais, todėl puikiai tinka tiek važiuojant motociklu ardviračiu, tiek plaukiant vandens slidėmis ar žygiuojant pelkėmis, tadleidžiantis į bet kokį įdomų nuotykį verta pasirūpinti šiomis aukščiausioskokybės kameromis, kurios nekels jokių rūpesčių.
     GoPro kamerų nuoma paranki tuo, kad ją galimapritaikyti kone kiekvienai sporto šakai ar pramogai. Sunku įsivaizduoti,kokioje situacijoje Go Pro kamera negalėtų atlikti savo pagrindinės funkcijos –įamžinti to, kas vyksta aplink Jus. Žinoma, gerai pagalvojus tokių situacijųatrasti pavyktų, tačiau iš tiesų pranašesnės už Go Pro kameros aktyviaileidžiantiems laiką žmonėms paprasčiausiai nėra.
     Daugeliu atveju GoPro kamerų nuoma yrasiūloma kaip papildoma paslauga užsakant kokias nors pramogas, pavyzdžiui,šuolį parašiutu, pasiplaukiojimą greitaeigiu sportiniu vandens motociklu aržaidžiant dažasvydį.  Nors tai papildomosšiokios tokios išlaidos, tačiau užtikriname, kad tai tikrai vertas dėmesiopasiūlymas, kadangi vėliau, kuomet savo draugams norėsite papasakoti, kąpatyrėte ir kaip tai buvo smagu, jei būsite išsinuomoję GoPro kamerą, galėsitene tik pasakoti žodžiu, bet ir parodyti vaizdą, kurį visos pramogos metu matėteJūs (dažniausiai GoPro kameros pramogavimo metu montuojamos taip, kad vaizdasbūtų filmuojamas lyg Jūsų akimis). Negi yra geresnis būdas papildyti Jūsų pasakojimusir perteikti emocijas bei išgyvenimus?
       Įmonėms, kurios užsako pramogas savodarbuotojams GoPro kamerų nuoma gali pasitarnauti dar labiau. Visų pirma,žmonėms visuomet smagu konkuruoti, varžytis, todėl filmuodami vėliauperžiūrėdami turimą vaizdo medžiagą galėsite įmonėje nuspręsti ar balsuoti,kuris iš darbuotojų elgėsi ekstremaliausiai, kuris labiausiai drebėjo priešleisdamasis į nuotykius ar kurio veido išraiška buvo smagiausia, juk savoakimis visko ne tik nespėsite pamatyti, bet ir neturėsite galimybės užfiksuoti.Tai sukurs dar vieną smagią pramogą net nevykstant išbiuro. Be to, turėdami tokią smagią medžiagą lengviau galėsite motyvuotidarbuotojus, skatinti juos dirbti produktyviai, kad vėliau būtų galima leistisį panašias avantiūras ir gerai pailsėti, o ir klientams Jūsų įmonė atrodyspatikimesnė, jei bus akcentuojamas draugiškas ir kartu besilinksminantiskolektyvas.
      Kaip matote, GoPro kamerų nuoma , iš pirmožvilgsnio atrodanti kaip nebūtina papildoma paslauga, iš tiesų gali būti labainaudinga ir įdomi paslauga, apie kurią tikrai verta pamąstyti, ypač jeivertinate išliekančius prisiminimus, įamžintus technologijomis bei mėgstatejais dalinti su savo draugais, kolegomis ar klientais. 

 

 
smart foreash