0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Pasiplaukiojimas druskininkuose

 
 
Mėgstantiems vandens garsą ir gaivą, tai tolstančių, tai vėl priartėjančių pakrančių vaizdą bei kitus pojūčius, kurie įmanomi tik prie vandens telkinių, siūlome pasimėgauti plaukimu įvairiais laivais, kurie Jūsų laukia Nemune ties Druskininkais. Čia galite išmėginti tiek ramų pasiplaukiojimą pramoginiu pontoniniu laiveliu, tiek ir ekstremalesnį plaukimą greitaeigių kateriu.
Ramus pasiplaukiojimas pontoniniu laiveliu Druskininkuose yra puiki galimybė atšvęsti gimtadienį, susitikti su seniai matytais draugais ar net atšvęsti vestuves – viskas priklauso nuo Jūsų norų ir idėjų. Pontoniniame laivelyje yra patogus stalas Jūsų vaišėms ir gėrimams, foteliai pasisėdėjimui ir gausybė kitų privalumų, kurie pažintinę – poilsinę kelionę po Nemuną paverčia dar malonesne pramoga.
Pasiplaukiojimų metu mėgaujantis užkandžiais ar netgi šviežiai kepta mėsa ir įvairiais gėrimais galima šią pramogą paversti net ir gurmanų švente ar nustebinti kartu plaukiančius kolegas savo kulinariniais gabumais. Galimybių yra labai daug – tik pasitelkite savo vaizduotę ir skirkite bent kruopelę savo laiko pasiruošimui.

Ekstremalesnių pojūčių mėgėjus Nemune vilioja greitaeigis kateris. Tai modernus ir patogus kateris, pasiekiantis nemenką greitį, kuris vandenyje atrodo dar didesnis. Ši pramoga idealiai tinka kaip dovana mergvakariui ar bernvakariui, greičio mėgėjo gimtadieniui. Artimiausių draugų būrelyje praskrieti per Nemuną neatsisakys kiekvienas, kuriam greitis nebaisus. Nepaisant didelio greičio – plaukimas greitaeigiu kateriu yra pakankamai saugus, puikiai tinkamas visai šeimai, kadangi laivą valdo patyręs kapitonas, gerai pažįstantis tiek katerį, tiek ir vietą, kurioje plaukiojamama,  todėl nevertėtų bijoti, o tik atsipalaiduoti ir mėgautis pramoga.
Abu pasirinkimai priartina Jus prie gamtos, vandens, suteikia pasigrožėti įspūdingais kurorto vaizdais, Nemune esančiomis salomis. Pasigrožėti tikrai yra kuo, todėl galimybe siūlome pasinaudoti kiekvienam, tiek gerai pažįstančiam Druskininkus, tiek ir tam, kuris dar nėra buvęs šiame pietų Lietuvos kurorte. Garantuojame, po pažinties plaukiant Nemunu sugrįžti norėsis dar ir dar. Rekomenduojame po plaukiojimo ar kol lauksite plaukimo pasivaikščioti tvarkingais Druskininkų pėsčiųjų takais, pasimėgauti įvairiomis kurorte siūlomomis pramogomis, kurių nuolat daugėja ar tiesiog ramiai prisėsti ant suoliuko palei upę bei pasimėgauti gamtos ir miesto persipynimu.
 
 
 

 
smart foreash