0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Bernvakariai kitaip. Top 10 linksmiausių pramogų bernvakariams

 
Nusimato smagus bernvakaris, tačiau dar nesugalvojote, kokia veikla geriausiai užsiimti? Padėsime Jums išspręsti šią nesunkią, tačiau šiek tiek laiko atimančią problemą – apžvelgiame 10 populiariausių bernvakario pramogų, į kurias tikrai verta atkreipti dėmesį ir Jums.
Vandens motociklai ir vandens pramogos
Didelis greitis, galingi motociklai ir plačios marios – tai puiki bernvakario pramoga, vertinama tiek šventės „kaltininko“,tiek ir jo draugų. Greiti vandens motociklai gali būti papildyti ir kitomis vandens pramogomis, tarp kurių reaktyvinės vandenlentės, vandens slidės ar kitos. Tai tikrai top bernvakario pramogos!
 
 
Vandenlentės, vandens slidės ir pripučiami ratai
Wakeboard‘ai (arba kitaip vandenlentės), slidės, pripučiami ratai – tai viskas ko reikia šauniam ir šlapiam bernvakariui smagioje draugų kompanijoje. Pramogauti vasarą tikrai geriau vandens telkiniuose nei sausakimšuose klubuose ar baruose, o ir įspūdžiai išlieka kurkas ilgesniam laikui. Sėskite į greitaeigį katerį, o bernvakario žvaigždę statykite ant slidžių – ekstremalūs pojūčiai prieš vestuves tikrai puikiai tinka!
 
 
Bekelės safaris
Koks bernvakaris be ekstremalių pojūčių?Purvas iki kelių, prasisukantys ratai, galbūt traktoriaus pagalba ir galimybės,kurias suteikia keturi varantys ratai – tai bernvakaris pilnas išbandymų. Įprastą bekelių pasivažinėjimą papildančios smagios užduotis ar kitos pramogos – top bernvakaris garantuotas!
 
 
Ekstremalus skrydis parasparniu
Priverskite šventės „kaltininką“ patirti, kasyra tikras ekstremalus laisvalaikis – patyręs pilotas skraidindamas dviviečiu motorizuotu parasparniu privers pajusti G perkrovas, o gal ir pažadins aukščio baimę. Šventės dalyviai sužinos, ar būsimas jaunavedys iš tiesų pasiruošęs žengti didelį ir svarbų žingsnį savo gyvenime.
 
 
Greitaeigis kateris su vandens pramogomis
Pasivažinėti greitaeigiu kateriu visai kompanijai – šauni ir populiari pramoga organizuojant bernvakarius.Rekomenduojame ir Jums, o kad būtų dar įdomiau – papildomos vandens pramogos,tokios kaip vandens slidės, pripučiami tempiami ratai ar kitos. Pažadame, busir įdomu, ir ekstremalu.
 
 
Bumpballs futbolas ir žaidimai
Didžiuliai bumpball kamuoliai, kuriais „apsvilkus“ žaidžiami įvairūs žaidimai – pastarųjų metų bernvakarių topas. Jei mėgstate futbolą, pamėginkite jį pažaisti su dešimteriopai didesne savo galva – patirsite neišdildomus įspūdžius, prisijuoksite iki soties. Tai tikrai nemenkas iššūkis kiekvienam! Žaisti galima ir kitus komandinius žaidimus, organizuoti estafetes – bet ką, kas atrodo patrauklu Jums.
 
 
Karyba ir šratasvydis
Norite praleisti naktį karinėje bazėje? Vis retėjantys vyriškos kompanijos susitikimai turi įsiminti taip, kad būtų ką pasakoti ir vaikams, ir anūkams. Siūlome Jums bernvakarį praleisti su ginklu rankoje, saugant savo komandos draugus ir garbę! Tai puiki vyriška pramoga,idealiai tinkanti triukšmingam ir įsimintinam bernvakariui!
 
 
Quad taxi
Specialiai trasoms paruošti keturračiai laukia Jūsų bernvakario kompanijos. Tai ne tik puikus pasivažinėjimas bet kuriuo metų laiku greičio mėgėjams. Tai gali būti ir kur kas daugiau – bernvakario žvaigždę gali pavėžinti profesionali lenktynininkė mergina – dar daugiau gerų įspūdžių būsimam jaunikiui.
 
 
Pirtis su pirtininku + pirčių programa
Geras garas jau savaime gerai. Dar būtina gera kompanija, tačiau norint iš pirčių gauti viską, reikalinga speciali programa supatyrusiu pirtininku – tai tikrai padės atsipalaiduoti prieš vestuves tiek jaunikiui, tiek ir svarbiausiems svečiams. Rekomenduojame gerai pasiparinti bernvakario metu!
 
 
Pontoninio laivo nuoma
Dauguma bernvakarių vyksta su užkandžiais ir gėrimais, todėl pasirenkami barai, restoranai, klubai. Tai nuvalkiota ir pabodę– siūlome Jums pontoninio laivo nuomą. Nedideliame, tik Jūsų kompanijai skirtame laivelyje yra viskas ko reikia, todėl kam švęsti kitų žmonių apsuptyje, jei galite turėti privatų laivą Neryje, Trakų ežeruose ar kitame vandens telkinyje!
Geras bernvakaris suartina draugus, pripildo nuotykių ir įspūdžių bagažą, tad ir po kurio laiko malonu prisiminti ne tik vestuvių šventę, bet ir išvakares – nuostabų bernvakarį nuostabioje kompanijoje!
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti