0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

"Bumpball" futbolas

 
 
Bumpball futbolas  – pramoga verta aplodismentų
 
      Futbolo žaidimas gamtoje jau nieko nebestebina, nesukelia jokių išskirtinių emocijų ar nepatraukia pernelyg daug dėmesio, tačiau tai gali pakeisti vos viena detalė – Bumpball kamuoliai , kurie puikiai tinka tiek futbolo, tiek ir kai kurių kitų sporto žaidimų žaidimui.
 
     Bumpball futbolas suteikia galimybę į žaidimą pažvelgti kiek kitokiu kampu, gerokai smagiau ir labiau primena ne rimtą futbolą žaidimą, o tiesiog ypač smagią pramogą, sukeliančia daug daugiau teigiamų emocijų, juoko ir priverčia pasukti galvą, kaip pelnyti įvartį, apeiti kitus žaidėjus ir panašiai. Žinoma, tai daug labiau tinka pramogoms gamtoje, tačiau Bumpball kamuoliai sėkmingai gali būti naudojami ir erdvioje sporto salėje, žaidžiant futbolą ar kitą, patogiausia kojomis žaidžiamą, sporto žaidimą. 
 
     Dauguma išmėginusių futbolo žaidimą ar kitas pramogas su šiais kamuoliais atsiliepia apie juos tik teigimai, rekomenduoja tokias pat pramogas ir savo draugams, patys mielai dar kartą išmėgina linksmą žaidimą ir dar kartą pasisemia ypač geras emocijas ir smagias akimirkas, kurias malonu prisiminti ar peržvelgti įamžintuose vaizdo įrašuose, nuotraukose. Todėl jei Jūsų draugai jau išmėgino Bumpball kamuolius ir vis prisimena smagias akimirkas iš žaidimo, pats laikas išmėginti ir Jums tai, kas Jūsų draugams suteikė tiek daug malonumo ir džiaugsmo. Viskas, ko reikia, rasti keletą draugų, suburti dvi komandas ir išsinuomoti garsiuosius kamuolius bei leistis į žaidimą. 
 
     Neretai Bumpball futbolas dar vadinamas didelių galvų futbolu dėl tokio sudaromo vaizdo, todėl jei išgirsite ir tokį ar panašų pavadinimą – nenustebkite, tai tas pats žaidimas, kuris dėl gana neseno atsiradimo Lietuvoje tiesiog neturi oficialaus, bendrai vartojamo pavadinimo. Kadangi pavadinimas visai neturi reikšmės, esmę sudaro pats žaidimas, nesigilinkite į jį, o tiesiog imkite didžiulius kamuolius, užsidėkite (galima sakyti ir apsivilkite, nes tai visai kaip rūbas) juos ir leiskitės į aikštelę linksmoms pramogoms, smagioms akimirkoms, kurių niekaip nepatirsite žaisdami paprastą futbolą ar kitą žaidimą aikštelėje. Bumpball kamuoliai ilgam išliks Jūsų atmintyje ir tikrai nesigailėsite šio savo pasirinkimo! 
 
Išbandykite: bumpball futbolas
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti