0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

"Crazy" slalomas

 
 
Automobilio vairavimas daugeliui šiuolaikinių žmonių nekelia jokių rūpesčių ar sunkumų, viskas atrodo gana paprasta ir aišku,tik kartais erzina kokios eismo spūstys ar įžūlūs kiti eismo dalyviai. Su savo automobiliu sudalyvauti slalome nebūtų didelė bėda, rezultatai gal ir nebūtų lygūs profesionalų pasiekimams, bet tikrai nedarytų gėdos. Tačiau norintiems kitokių potyrių siūlomas Crazy slalomas.
Crazy slalomas – tai pasivažinėjimas automobiliu (Jeep Wrangler), kuris suka į priešinga pusę nei Jūs bandote jį nukreipti. Tai reiškia, kad jei suksite automobilio vairą dešinėn, jis nuvažiuos į kairę! Tai iš ties yra Crazy, bet juk tokia ir turi būti gera pramoga, tiesa?
Su Crazy slalomo automobiliu bendro naudojimo keliais tikrai nesiūloma važinėtis, tačiau įveikti specialiai paruoštą trasąturėtų būti ne tik įdomu, bet ir naudinga kiekvienam vairuotojui, gerai vertinančiam savo vairavimo įgūdžius. Turite tokį draugą, kuris nuolat giriasiesąs ypač geras vairuotojas? Susirunkite su juo specialiai paruoštu automobiliu specialioje trasoje – galbūt nėra jis toks geras vairuotojas, kokiu dedasi, o tai įrodys Crazy slalomas.
Pasirinkus savo laisvalaikį praleisti už perkonstruoto automobilio vairo tikrai nereikės gailėtis, nes smagių emocijų suteiks ne tik laimėjimas prieš kolegas slalome, bet taip pat ir įvairios tiek jų, tiek Jūsų nesėkmės bandant suvaldyti Crazy automobilį. Visas akimirkas rekomenduojama įamžinti, kad vėliau būtų ne tik prisiminimų, bet ir įrodymų apie įvykusią smagią pramogą, nesuvaldytą automobilį ir kitus smagius,juokingus epizodus.
Puiku tai, kad Crazy slalomas gali būti betkurio Jūsų vakarėlio pažiba, nes pramoga įmanoma visus metus. Kai kurie išbandęšią paslaugą teigia, kad žiemą netgi smagiau! Išmėginkite tai vasarą,pakartokite žiemą ir pamatysite, kada iš tiesų smagiau yra važinėti Crazy automobiliu, kada važinėjimas lengvesnis, o kada sudėtingesnis ir dėl to įdomesnis. Nepamirškite, kad labai daug priklauso ir nuo Jūsų pačių, Jūsų pasirinktos kompanijos, bendros nuotaikos ar net oro, tad įvertinkite viską,raskite idealiausią laiką ir pasinerkite į puikią pramogą atvirkščiai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti