0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Dronas

 

 
Turintys nekilnojamo turto, kaimo turizmo sodybas dažnai susiduria su problema – kaip pateikti informaciją, kad sužavėti potencialius klientus ar pirkėjus. Išeitis – NT filmavimas iš oro su dronu. Iš paukščio skrydžio darytos nuotraukos, filmuoti vaizdai padeda parodyti visą teritoriją, leidžia įamžinti nuostabiausiu rakursu, sudomina klientą ar galimą pirkėją.
Savaime suprantama, filmuoti buto daugiabučiame name su dronu gal ir neverta, tačiau jei parduodate namą, sklypą ar sodybą vaizdingoje vietoje ar su didele teritorija – filmavimas iš oro tikrai gali padėti rasti pirkėją ar sukurti jam kur kas geresnę nuomonę nei iš paprastų fotografijų ar filmuotos medžiagos, kuri kuriama iš vaizdų ant žemės.
Filmuojant kaimo turizmo sodybas, restoranus ar kitas šventėms, renginiams organizuoti tinkamas vietas taip pat vertėtų pasitelkti droną, kuris gali įamžinti kur kas gražiau ir, svarbiausia, taip būtų atskleidžiama svarbesnė organizatoriams informacija: realus teritorijos plotas, aiškesnė pastatų ar kitų statinių, objektų išdėstymo vizija.
 
 
Drono nuoma taip pat gali praversti tiems,kurie nori patikrinti aukštų pastatų, jų bokštų, kaminų, stogų būklę. Tiesiogiai transliuojamas vaizdas, kurį galite matyti ekrane ar net savo televizoriuje, leis pamatyti viską, ko reikia. Skirtingai nei pateikus tik filmuotą medžiagą,tiesiogiai perduodant vaizdą turėsite galimybę pakreipti droną į vieną ar kitąpusę, kad susidarytumėte geresnį vaizdą, įsitikintumėte iškilusia problema ar būtumėte 100 proc. ramūs, kad Jūsų statinių būklė yra gera. Dronas gali būti valdomas net ir esant už kelių kilometrų (iki 5 km), todėl galėsite apžvelgti visų savo statinių, esančių net ir gana didelėje teritorijoje, būklę.
Dronas ore išbūna iki 50 minučių, todėl galėsite filmuoti ne tik nekilnojamąjį turtą, bet ir renginius, koncertus,eitynes ar varžybas – viską, ką tik galima filmuoti iš oro. Rezultatais liksite tikrai patenkinti, o jei tinkamai panaudosite vaizdo medžiagą – klientai, pirkėjai ar Jūsų renginio gerbėjai liks tikrai sužavėti, sulauksite naudingo grįžtamojo ryšio.
Aukštos raiškos vaizdas, profesionalus dronas ir geras jo pilotas – tai viskas, ko Jums reikia jau artimiausiu metu, jei norite pasiekti tikrai gerų rezultatų, užbėgti konkurentams už akių ir pelnyti didesnį žmonių pasitenkinimą tuo, ką Jūs darote! Dronas – šios dienos technologija verslui, privatiems žmonėms ir valstybės įstaigoms, kurios nori žengti koja kojon su piliečiais.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti