0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Irklentės

 

 
Irklentės – dėmesį traukianti pramoga, kurią išmėginti labai paprasta kiekvienam panorusiam. Tai yra visai nesudėtinga, pakankamai saugu, o, svarbiausia, tikrai smagu ir įdomu. Ypatingai rekomenduojama ši pramoga tiems, kurie mėgsta vandenį ir pramogas jame, džiaugiasi kiekviena gero oro akimirka gamtoje.
Irklenčių nuoma pastaruoju metu sparčiai populiarėja ir, panašu, artimu metu šios pramogos populiarumas neišblės. Tą lemia daugybė priežasčių. Visų pirma, irklentės yra lengvai transportuojamos, nėra sunkios, o valdomos kur kas lengviau nei banglentės. Šia pramoga galės užsiimti visa šeima, nes irklentę gali suvaldyti ir vaikai, ir vyresni žmonės, nepriklausomai nuo jų įprasto aktyvumo.
Kita naudinga irklenčių nuomos savybė – tai privers Jus būtų gamtoje, mėgautis grynu oru, vandeniu, poilsiu. Būtent tokio aktyvaus poilsio gamtos apsuptyje šiuolaikiniam žmogui ypatingai trūksta. Pastebėta, kad niekas kitas kaip tik įdomios pramogos nesuvilioja žmonių ilgesniam laikui ištrūkti iš namų, pamiršti kasdienių rūpesčių. Taigi, griebkite irklentę, pasiruoškite piknikui ir traukite ežero ar upės link.
 
 
Irkluoti stovint ant irklentės gana paprasta, todėl nereikės gaišti pusdienio, kol to išmoksite, o iš karto galėsite stoti ir irtis pirmyn. Surenkite rungtynes, atraskite greičiausią kompanijos irkluotoją – taip pramogos taps azartiškesnės, dar patrauklesnės. Ypač įdomu plaukioti Neries upe, nes irdamiesi irklente ne tik puikiai pailsėsite, bet ir galite pasigrožėti nuostabiais Vilniaus miesto vaizdais. Be to, tai puikiai tiks tiems, kurie mėgsta dėmesį – į Jus tikrai atsisuks nemažai žmonių, nes tai vis dar gana nauja ir neregėta Lietuvoje.
Nepaisant to, kad Lietuvoje geras oras nėra nuolatinis reiškinys, irklenčių nuoma prigyja ir mūsų krašte, šią pramogą išmėgina ir banglenčių entuziastai (kai kurie jų net keičia savo sporto šaką ir renkasi irklentes vietoj banglenčių), o atsiliepimai tik patys geriausi. Rekomenduojame ir Jums išmėginti irklentes, patirti džiaugsmą bei malonumą, kurio mėgausi daugybė aktyvių žmonių iš viso pasaulio. Ši sporto – pramogų šaka kilo Havajuose, tačiau puikiai pritaikoma net ir Šiaurės šalyse ir yra rengiamos tarptautinės varžybos. Ką gali žinoti, gal netikėtai išmėginę irklentes tapsite profesionaliu sportininku?
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti