0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Kruizas pontoniniu laivu Vilnius - Kernavė

 
 
 
Pontoniniu laivu iš Vilniaus į istorinę Lietuvos sostinę Kernavę plaukti tikrai smagu. Toks nedidelės apimties, vienos dienos ir maždaug 60 kilometrų ilgio kruizas Vilnius – Kernavė puikiai tinka 10 – 14 žmonių komandai, norinčiai pasigrožėti tiek pačiu Vilniumi, tiek ir įspūdingomis atodangomis bei kitais vertais dėmesio bei Jūsų apsilankymo objektais, esančiais Neryje ar jos krantuose, o jų netrūksta nuo Vilniaus iki pat Kernavės.
 
Pasirinkę kruizą iš Vilniaus  miesto plauksite pro verslo trikampį, Vingio parką, priplauksite Grigiškes. Išplaukę iš Vilniaus miesto teritorijos pamatysite, kokia galybė kaimų ir kaimelių yra visai netoli Vilniaus miesto bei išvysite, kokie jie nuostabūs bei skirtingi.
 
Savaime suprantama, kruizo keleiviai matys ne vien tik kaimus bei trobas juose, tačiau  įplaukę į Neries regioninį parką išvys mitologinių akmenų, kurie ne šiaip stūkso vandenyje, tačiau  turi ir savo aiškinamąją prasmę, įvairių padavimų ir legendų. Tarp pamatysimų akmenų ir Bulius, Šventas, ir net akmenų virtinė, vadinama užkeiktomis vestuvėmis. 
 
Netikėtai pajusite ir bangų galią – jos susidaro kai kuriose rėvose, kurių Jūsų kruizo atkarpoje net 17! Dalyje iš šių rėvų bangos bus tokios, kad nemenkai pasups ir Jūsų vandens transporto priemonę, tačiau tai ne pavojinga, o tikrai smagu ir suteikia kelionei papildomų įspūdžių.
 
Plaukdami greta upės galėsite pamatyti ir kitokių lankytinų objektų, tarp kurių piliakalniai ir pilkapynai, taip pat nemažai puikių poilsiaviečių, kurių vienoje, pusiaukelėje, ir surengsite pikniką – nieko nėra skaniau už gamtoje valgomus pietus!
 
Papiknikavę grįšite į pontoninį laivą ir tęsite kelionę tolyn link Kernavės. Pakeliui išvysite dar visą galybę įdomių ir gražių objektų, galėsite užkopti į regyklas, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai į Nerį, o vakarop pasieksite savo kelionės tikslą – Kernavę, kurioje apstu keliautojus traukiančių piliakalnių. Pasibaigus kelionei iš Kernavės į Vilnių grįšite greituoju būdu – mikroautobusu. 
 
Šios kelionės – kruizo metu netik pamatysite dvi Lietuvos sostines, įspūdingas Neries regioninio parko vietas, bet ir visą dieną praleisite toli nuo civilizacijos, visiškoje gamtos, miškų apsuptyje, kur atsipalaiduosite, o sėkmės atveju gal sutiksite ir vietos gyventojus – paukščius, miško žvėrelius. Leistis į kruizą Nerimi – nauja ir rekomenduojama pramoga visiems bent kiek mylintiems ir besižavintiems Lietuvos gamta!
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti