0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Mergvakariai kitaip. Top 10 linksmiausių pramogų mergvakariams

 
Daugiau jokių nuobodžių mergvakarių,pasisėdėjimų kavinėse ar šokių klube. Jums reikia tikrų pramogų, kurios įsimins tikrai ilgam, tiek būsimai nuotakai, tiek ir draugėms, organizuojančioms šią nuotaikingą ir labai svarbią šventę – mergvakarį. Siūlome susipažinti supačiomis populiariausiomis pramogomis, kurios skirtos būtent merginų kompanijai.
Mergvakario klyksmas
Mergvakario klyksmu vadinama nuostabi, top‘inė pramoga mergvakariui, kurios metu patyręs instruktorius paplukdys Jus greitu vandens motociklu ekstremaliomis sąlygomis. Tai daug garso sukeliantis pasiplaukiojimas, kurį būtina patirti būsimai nuotaikai ir neprošal išmėginti jos draugėms! Ramaus pasiplaukiojimo tikėtis nesiūlome – sukelkite ir ištaškykite bangas, perrėkite variklio gausmą, Jums tai leidžiama!
 
 
Pontoninio laivo nuoma Neryje
Upių motina Neris Vilniuje pritraukia daugybę žmonių, kurie nori čia atsipūsti. Mergvakario metu siūlome nevaikščioti upės krantinę ar ieškoti didesnio stalelio kavinėje su vaizdu į Nerį, o verčiau išsinuomoti pontoninį laivą ir savo šventę iš nuobodaus restorano ar pabodusio klubo perkelti į jaukų laivą, kuriame viskas pritaikyta ir paruošta Jūsų šventei – maistas, gėrimai,gera muzika ir nuolat besikeičiantys Vilniaus vaizdai iš Neries upės perspektyvos!Kapitonas pasirūpins, kad Jūsų šventė būtų maloni.
 
 
Pontoninio laivo nuoma Trakuose
Nenorite švęsti Vilniuje, kur apstu žmonių, o gal nenorite sutikti pažįstamų veidų? Ne bėda – dar yra Trakai, kur erdvės pasiplaukiojimui pontoniniu laivu kur kas daugiau. Nuostabūs Trakų pilies,Užutrako dvaro ir apylinkių vaizdai, skanios vaišės ir gera kompanija – tai ramesnio, tačiau ne ką mažiau įdomesnio mergvakario scenarijaus dalis! Be viso to, Jūsų kompaniją visuomet papildys šalia stūksanti didingoji Trakų pilis. Artai ne puikus šventės fonas?
Plaukimas irklentėmis Trakuose
Toms, kurios mano, jog pasiplaukiojimas pontonu labiau tinka gimtadieniui ar kitai įprastesnei progai, kviečiame išmėginti irklentes. Gausybė juoko, dar daugiau nuotykių ir prisiminimų – irklentės tikrai puikiai tinka linksmai merginų kompanijai, greitu metu savo draugę išleisiančia į naują gyvenimo etapą. O jei dar suderinus specialius kostiumus – vikingės,amazonės ar princesės su irklais – išskirtinė šventė garantuota!
 
Skrydis parasparniu
Pakilti arčiau debesų, nužvelgti apačioje likusias drauges – tai gali būsima nuotaka skrydžio parasparniu metu. Norite šventės „kaltininkei“ padovanoti lengvą pasiskraidymą – puiku, tačiau rekomenduojame suteikti jai daugiau aštrių pojūčių – tam skirtas extreme skrydis,kurio metu patyręs pilotas atliks akrobatinius pratimus, kurių metu juntamos G perkrovos. Įsitikinkite, kad Jūsų draugė pasiruošusi išbandymams, laukiančiais po vestuvių – leiskite jai tai įrodyti ekstremalaus skrydžio metu! O gal savo drąsą ryšis įrodyti ir mergvakario organizatorės?
 
 
4x4 bekelės safaris
Vėjavaikiškai išsipurvinti purve per mergvakarį? Kodėl gi ne! Smagus pasivažinėjimas vaizdingomis vietomis, kur neįvažiuoja įprastas automobilis, stačios nuokalnės ir įkalnės, purvo balos –tikriems visureigiams tai nebaisu, o Jums tikrai turėtų būti smagu, ypač išmėginus savarankiškai valdyti specialiai tokiems „keliams“ paruoštą visureigį! Top mergvakario pramogos sunkiai įsivaizduojamos be safario bekelėmis pasikinkius 4x4 žvėrelius.
 
 
Žaisminga fotosesija
Mergvakarį įamžinti būtina. Banalios nuotraukos neįdomu ir tikrai neturės didelės išliekamosios vertės, todėl siūlome Jums žaismingą fotosesiją, kuri įsimins ilgam ne tik pačiose nuotraukose, bet ir Jūsų bei būsimosios nuotakos atmintyje. Leiskite sau atsipūsti ir pasimėgaukite profesionalaus fotografo darbu, leiskite jo (o taip ir savo) idėjoms paversti šią šventę dar įsimintinesne.
 
Plaukimas irklentėmis Neryje
Neris – srauni ir didelė upė, tačiau tai nekliūtis joje pramogauti. Siūlome stoti ant irklentės ir irtis upių motina,nustebinant praeivius ar net pačias save, ką jau kalbėti apie šiandienos karalienę. Pasirūpinkite karūna ir parodykite Vilniui, kad Jūs dar mokate nustebinti. Irklentės Neryje visuomet atkreipia į save dėmesį, o kai ant jų vien merginų kompanija – dėmesio bus dar daugiau, galime tai garantuoti.
 
 
Pirtis su pirtininku ir pirčių programa
Dieną aktyviai pramogavote, o vakare norisi kiek ramesnės pramogos, atsipalaidavimo? Galite rinktis populiarius SPA, bet galite patirti kai ką paprastesnio, bet labiau atpalaiduojančio ir vis rečiau sutinkamo – pirties pramogas su profesionaliu pirtininku. Speciali pirčių programa atstoja daugybė įvairių masažų, o kartu ir valo Jūsų organizmą išvidaus, stiprina imuninę sistemą ir, žinoma, padeda tinkamai atsipalaiduoti –prieš vestuves tai pravartu visoms šios nuostabios šventės dalyvėms. Jei senoliai nemeluoja, pirtis priduoda ir grožio, o moterų gyvenime pirtis anksčiau turėjo ypatingą reikšmę – paklauskite apie tai pirtininko, jis gali papasakoti labai daug.
 
 
Quad taxi pramoga
Kuo skiriasi paprastas taxi ir quad taxi?Paprastas taxi Jus gali nuvežti nuo namų iki kito taško mieste, o Quad Taxi neveš Jūsų iš taško A į tašką B, tai kur kas daugiau. Tai sportinis keturratis motociklas, specialiai paruoštas varžyboms. Jį vairuoja aukštos kvalifikacijo svairuotojas, parodysiantis Jums, kokios yra ypatingai galingo motociklo galimybės trasoje ar bekelėje. Nenorite, kad Jūsų šventėje būtų vyrų? Ne bėda –Jus pavėžinti gali ir profesionali vairuotoja mergina, nugalėjusi ne vieną vyriškį įvairaus lygio varžybose.  
 
 
Šios TOP pramogos mergvakariui – tik idėjos, ką galite nuveikti. Pasitelkite savo vaizduotę, pasitarkite su pramogų srities profesionalais,diskutuokite draugių ratelyje ir rasite dar daugiau pramogų, kurias tiesiog privalu išmėginti per mergvakarį, jei ne prieš šios, tai bent jau prieš kitos draugės vestuves

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti