0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Muilo burbulų mašina

 

 
Dažnai vaikai mėgsta žaisti su muilo burbulais. Nedideli indeliai specialiai paruošto muilo, šiek tiek vėjo iš ponosies ir į dangų kylantys burbulai ar besileisdami ir atsitrenkdami į sutiktą kliūtį sprogsta, taip suteikdami džiugią akimirką. Daugumai tai puikus atsiminimas iš vaikystės, kurį kartais norisi atgaivinti. Organizuojant šventę,renginį ar viešą pasirodymą tokia galimybė gali atsirasti ir pasitarnauti ne tik atgaivinant prisiminimus, bet ir kaip puikus specialusis efektas. Žinoma,patiems pūsti burbulų nereikės, į pagalbą atskuba muilo burbulų mašinos nuoma.
Muilo burbulų mašinos nuoma yra paslauga,leidžianti išmėginti šį prietaisą jo neįsigyjant arba tiems, kuriems toks efektas reikalingas kartą metuose, o gal ir dar rečiau, nes nuomotis muilo burbulų mašiną yra kur kas pigiau, nereikia rūpintis josnuolatine priežiūra ir laikymu, nors ji ir neužima itin daug vietos.
Muilo burbulais mėgautis galima tiek atviroje vietoje, tiek ir uždaroje patalpoje. Visgi, šiokių tokių skirtumų yra. Atviroje vietoje muilo burbulai bus labiau priklausomi nuo oro sąlygų, esant stipresniam vėjui greičiau sprogs, tuo tarpu esant lietui jų pūtimas gali būti labai sunkus ar net visai neįmanomas. Uždaroje patalpoje oro sąlygos nedaro įtakos burbulų pūtimui, tačiau vertėtų pastebėti, kad po kurio laiko patalpos grindys taps slidžiosir jei planuojate šokių vakarą, tai gali būti rimta problema.
Kitas dalykas, kuo būtina iš anksto pasirūpinti – muilas. Muilo burbulų mašinos nuoma įprastai siūloma kartu su specialiu muilu (dažnai už papildomą mokestį, priklausomą nuo dominančio muilo kiekio), kuris užtikrina kokybišką burbulų mašinos veikimą, tvirtesnius, ilgiau ore sklandančius muilo burbulus. Bandydami naudoti savadarbį muilą ar kitas alternatyvas rizikuojate, kad efektas nebus visiškai sėkmingas, todėl iš karto imkite tiek muilo, kiek gali prireikti (per valandą išpučiama apie 5 litrai muilo).
        Muilo burbulų mašinos nuoma  – puiki galimybė paįvairinti organizuojamą renginį, vakarėlį ar vaiko gimtadienio šventę. Norstai gana vaikiškas efektas, jis puikiai tinka ir vasaros vakarėliams, kuriuose vyrauja gera nuotaika, smagios pramogos ir dalyvauja atsipalaidavę,žaismingi svečiai.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti