0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Nuotykių orientacinės varžybos

 
Kelios dešimtys žmonių susibūrę vienojevietoje klauso nurodymų ir gauna kažkokią informaciją ant lapų ar kitais būdais.Kas jie? Tai orentacinių varžybų pramogos dalyviai, susipažįstantis su žaidimo taisyklėmis, eiga ir pirmąja užduotimi. Šie žmonės netrukus patirs nuostabių nuotykių, išliksiančių jų atmintyje tikrai ilgam.
Nuotykių varžybos – tai orientacinės varžybos su papildomomis užduotimis. Jos vyksta įvairiose vietose ir įvairiais būdais: galibūti pėsčiomis po miesto senamiestį, gali būti automobiliais po visą miestą ar netgi už miesto ribų, kaip tik dalyviai nori ir pageidauja. Vykdant užduotis ir ieškant paslėptų objektų pasitelkiama išmonė, loginis mąstymas ar netatsitiktinumas – praverčia visi Jūsų turimi įgūdžiai ir žinios, kuriuos tik sugebėsite pramogos metu prisiminti.
Nuotykių lenktynėmis vadinama pramoga Lietuvoje dar nėra labai plačiai paplitusi, tačiau kuo toliau, tuo daugiau žmonių jąlinkę išmėginti, o pabandę atsiliepia tik ypač gerai. Rekomenduojame surinktikuo daugiau komandų, išsirinkti bent apytikslę pramogos vietą ir palikti viską organizatoriams, kurie sukurs užduotis, parinks ieškomus objektus, atsižvelgs įkomandų skaičių ir norimą praleisti laiką. Jums tereikės pasirūpinti geranuotaika.
Ši nuotykių pramoga puikiai pritaikoma įvairiems žmonės. Ar tai būtų komandos, suburtos iš bendradarbių, ar mokyklos laikų draugai, ar skirtingos šeimos – atsižvelgiant į komandos narių amžių ir poreikius galima sukurti nuo paprastų orentacinių varžybų -pramogų mieste iki ekstremalių nuotykių gamtoje. Net ir su mažais vaikais ši pramoga gali būti įdomi ir naudinga tiek jiems, tiek jų tėvams.
Esate išmėginę šią pramogą anksčiau? Patiko,tačiau norėjosi ko nors daugiau? Išmėginkite ekstremalesnę jos versija,pamąstykite ir apie dviejų dienų nuotykių lenktynes su nakvyne kaimo sodyboje ar, dar geriau, palapinėse prie ežero. Tai tikrai dėmesio verta pramoga didesnėms kompanijoms, norinčioms gerai ir įdomiai praleisti savo laisvalaikį.
Susigundėte? Pradėkite burti komandas,suviliokite ir savo kolegas, draugus ar artimuosius – tai nebus labai sunku,nes šią ne itin atrastą pramogą supa tik patys geriausi atsiliepimai išįvairiausių žmonių, nuo jaunimo iki vyresnio amžiaus dalyvių, netikėtai sudalyvavusių nuotykių lenktynėse. Išmėginkite tai patys ir neteks klausyti,kokia tai šauni pramoga – Jūs tai tiesiog žinosite!
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti