0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Oro taxi

 
Kas yra taksi žino turbūt kiekvienas žmogus,tačiau išgirdus oro taxi galvoje kiek susisuka mintys ir bandoma įsivaizduoti įvairių skraidančių aparatų, gabenančių iš taško A į tašką B. Tiesos tokiose mintyse yra, nes oro taksi – tai dviejų vietų parasparnis, kuriuo galima nukeliauti iš vienos vietos į kitą, taip nemenkai nustebinant savo draugus arkitus žmones.
Oro taxi valdo patyręs parasparnių žinovas,todėl nusileidimui ir pakilimui ypatingų sąlygų nėra. Žinoma, vidury miško tikrai nei pakilsite, nei nusileisite, tačiau esant erdvesniam plotui tikrai bus randama kur nutupdyti motorinį paukštį. Taigi, ši pramoga, o kartu ir susisiekimo priemonė, kuo puikiausiai tinka tiems, kurie vyksta į renginį kaimo turizmo sodyboje ar restorane, turinčiame erdvesnė automobilių aikštelę.
Nebūtina turėti konkretų tikslą, galima oro taxi tiesiog paskraidyti. Tam reikėtų numatyti kokias nors vaizdingesnes vietas, kurių aplink Vilnių tikrai netrūksta, o ką jau kalbėti jei nuspręsite paslauga pasinaudoti kitoje Lietuvos vietovėje, pavyzdžiui virš Aukštaitijos ežerų ar kur nors palei Kuršių marias.
Kita priežastis, kodėl renkamasi oro taxi –reklama. Tai puikus būdas atkreipti į save dėmesį, nes oro taxi nėra labai įprasta transporto priemonė Lietuvoje, o ir skrydis vyksta nelabai aukštai, tad dėmesį patraukia tiek garsas, tiek vaizdas. Prikabinus reklaminį šūkį, interneto svetainės adresą ar net nusprendus pasipiršti sulauksite tikrai nemažai dėmesio ir, jei toks bus Jūsų tikslas, klientų.
Nepriklausomai nuo Jūsų tikslų, oro taxi yra labai šauni priemonė, žavinti savo išskirtine savybe – galimybe pakilti į orą. Tai ne didžiulis lėktuvas ar malūnsparnis, kurių pakilimas kainuoja beprotiškai daug, tačiau nedidukas parasparnis, kuris gali ore būti net ir pakankamai trumpai, o tai nesukelia pernelyg didelių nuostolių, tuo tarpų efektas tikrai didelis, tiek reklamai, tiek norintiems patirti naujų pojūčių. Valandos pasiskraidymas tokiu taksi kainuoja panašiai kaip apsilankymas SPA su nakvyne, tad jei jau SPA išmėginote, atsipalaidavote, o dabar norite kažko „aštresnio“ – oro taksi laukia Jūsų Molėtų plente, Vilniuje arba Jūsų pasirinktoje vietoje, bet kurioje Lietuvos vietoje.
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti