0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Palapinė žvaigždė

 
Palapinė žvaigždė
 
     Kuomet organizuojate šventę lauke labai svarbų vaidmenį atlieka ir oro sąlygos. Nors dauguma labiausiai bijo lietingo oro, tačiau ir pernelyg kaitinanti saulė erzina, kenkia ant stalo išsirikiuotiems patiekalams. Tačiau tiek nuo lietaus, kuris dažnas palydovas Lietuvoje, tiek ir nuo kaitrios saulės gali apsaugoti specialios šventėms skirtos palapinės nuoma.
 
     Palapinė – žvaigždė šventėms puikiai tinka dėl savo funkcionalumo, didelės talpos (priklausomai nuo pasirinkimo palapinėje laisvai gali tilpti nuo 30 iki 80 šventės dalyvių), greito surinkimo ir patogaus transportavimo, kadangi nuomojama palapinė kuo puikiausiai telpa net ir lengvojo automobilio bagažinėje.
 
     Šešiakampė (žvaigždės formos) palapinė yra pagaminta taip, kad nepraleistų vandens ir saulės spindulių, todėl nepriklausomai nuo oro sąlygų Jūsų šventei niekas netrukdys, nei vienam dalyviui į akis nespigins saulė ar į lėkštę nekapsės lietaus lašai, o jei ir lytų, švelnus lietaus barbenimas tik suteiks papildomą jaukią atmosferą, primins, kad esate gamtoje, o ne patalpoje.
 
Kelių palapinių nuoma suteiks galimybę surengti renginio metu atskirus stalus skirtingiems dalyviams (pavyzdžiui, vaikams bei suaugusiems), įrengti erdvę pramogoms, kurios turi būti apsaugos nuo lietaus ar kitų išorinių pavojų. Tuo tarpu mažesnėms šventėms gali užtekti ir vienos, tačiau galbūt didesnės, erdvesnės palapinės.
 
     Palapinių nuoma šventėms tampa vis populiaresne, vis daugiau žmonių supranta, kad palapinė „Žvaigždė“ gali labai praversti staiga pakitus orams, todėl nerizikuoja ir iš anksto pasirūpina savo šventei tinkamo dydžio palapine ar net keliomis jų, taip išvengdami nemalonių staigmenų ir papildomų rūpesčių šventės metu, kuomet norisi daugiau pastovumo ir ramybės, tad jei Jūs irgi norite šventės metu neturėti rūpesčių pasikeitus orams ar bandant rasti užuovėją, palapinė – žvaigždė Jums tikrai tinkama išeitis.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti