0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Pasiplaukiojimas Nerimi pontoniniu laivu

 

      Neretai žmonės nebepastebi savo miesto grožio,nebesugeba jame atrasti nieko naujo, tačiau kartais tereikia labai mažai, kadpavyktų tai pakeisti. Štai Vilniaus gyventojams kitokį vaizdą apie sostinę galisukelti pasiplaukiojimas Nerimi su pantoniniu laivu. Kiekvienas plaukiojęsNerimi gali pasakyti, kad vaizdai iš vandens ir žvelgiant nuo kranto yravisiškai kitokie, be to, ne visur lengva ir įmanoma prieiti prie pat vandens,tad pamatyti stovint ant kranto tai, ką mato plaukiantieji – dažnu atveju neįmanoma,o kur dar tas jausmas, kuomet po kojomis ne žemė, o judantis vanduo.
     Pasiplaukiojimas Nerimi su pantoniniu laivu  nereikalauja fizinio pasirengimo, kokioreikėtų plaukiant baidarėmis ar kanojomis, taip pat, nėra rizikos išvirsti irišsimaudyti viduryje miesto tuomet, kai to visai nesinori. Tad jei nenoritesportuoti ir rizikuoti sausais drabužiais, o tik ramiai pasiplaukioti Nerimi irpasigrožėti Vilniaus miestu – pantoninis laivas Jums kaip tik.
     Net jei ir nesate romantikas, kuriam tikVilniaus vaizdai galvoje – pasiplaukiojimas Nerimi pantoniniu laivu taip patgali praversti. Laivas skirtas maždaug 10-12 žmonių, tad čia galėsite surengtiir triukšmingą gimtadienio šventimą, atšvęsti paskutines viengungiško gyvenimodienas, juk mergvakariai ir bernvakariai laive tikrai daug įdomiau irišskirtiniau nei ankštame limuzine ar pilname svetimų žmonių klube ar restorane.
   Valandos ar ilgesnis pasiplaukiojimas Nerimi su pantoniniu laivu gali būti papildytasJūsų norima muzika ar užkandžiais, o romantikams siūloma iš anksto paruoštivakarienę, kurios dėka tikrai pavyktų nustebinti mylimą žmogų esant ypatingaiprogai, pavyzdžiui, vestuvių metinėms. Be to, visą savo pasiplaukiojimą iršventės šventimą galite įamžinti, kad vėliau turėtumėte ne tik išlikusiusvaizdus atmintyje, bet ir galėtumėte pasidalinti jais su Jums brangiaisžmonėmis ar primiršus vieną kitą detalę ją patikrinti.
Išbandžiusieji teigia, kad pasiplaukiojimas Nerimi su pantoniniu laivu leidžia bent trumpam atsipalaiduoti, pamiršti krantelikusius įsipareigojimus ar slegiančias problemas, darbo ar bet kokius kitusrūpesčius, suteikia galimybę ramiai pasvajoti ar tiesiog grožėtis vaizdu beimėgautis plaukimu.
     Visai nesvarbu, kaip Jums priimtiniau leistilaisvalaikį, pasiplaukiojimas Nerimi su pantoniniu laivu Jums gali būtitinkamas sprendimas, kadangi tai itin lankstus ir daug galimybių suteikiantislaivas, kurį panaudoti galima įvairioms laisvalaikio praleidimo formoms, nuoramių ir romantiškų pasiplaukiojimų iki triukšmingų vakarėlių niekuonenusileidžiančių pasaulinio lygio žvaigždžių organizuojamiems pasilinksnimams.Tad vos tik pajutus šiltesnį orą rekomenduojama išsinuomoti laivą irpasiplaukioti Neries upe su Jums artimiausiais žmonėmis ar smagia draugųkompanija.
Žmonių skaičius - 10-16

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti