0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Pasiplaukiojimas trakuose

 
 
Pasiplaukiojimas Trakuose suteikia galimybę pažinti istorinę Lietuvos sostinę kur kas įdomiau ir patraukliau. Plaukti galima labai įvairiomis priemonėmis, tarp kurių daugeliui jau įprasti Galvės ežere plaukiojantys katamaranai, įspūdingos ir prabangios jachtos, pontoniniai laiveliai ar akį traukianti kiek egzotinė pramoga – irklentės.
Vanduo turi raminančią savybę, todėl siūloma mėgautis plaukimo Trakuose po pasivaikščiojimo istoriniame mieste, apsilankymo pilyje ar pavargus po kelionės, atvykus į Trakus po darbo savaitės – bet kada, kada Jums norisi ramybės ir pasyvesnio, tačiau įdomaus laisvalaikio. Žinoma, tai tinka tik jei renkatės plaukimą jachta, pantoniniu laiveliu katamaranu. Tuo atveju jei pasirinksite irklentes, teks pajudėti, tačiau tikrai pailsėsite nuo protinės veiklos.
 

 
Irklentės Trakuose patrauklios tuo, kad čia nėra srovės kaip upėse, gana paprasta išmokti stovėti ant irklentės ir ją valdyti tiems, kurie tai daro patį pirmą kartą. Lietuvoje kol kas ne visai įprastą matyti žmogų stovintį su irklu ant lentos, tačiau tai sparčiai populiarėjanti vandens pramoga, kurią vertėtų išmėginti kiekvienam, norinčiam patirtį smagių įspūdžių.
Tiek aktyvus plaukiojimas irklentėmis, tiek pasiplaukiojimas laivu Trakuose yra naudingas įvairaus amžiaus žmonėms, dirbantiems skirtingus darbus. Atsipūsti vanduo padeda visiems (na, gal išskyrus jūreivius, kurie mėgaujasi buvimu sausomoje). Plaukimo metu, net ir plaukiojant irklentėmis, galima pasigrožėti ne tik Trakų pilimi ar miesto pakrante, bet ir nuostabia ežerą supančią gamta, kitapus buvusios sostinės esančiais neseniai restauruotais Užutrakio dvaro statiniais, salomis, kurių Galvės ežere ne viena, o svarbiausia, žinoma, Pilies sala, kurioje stūkso ir didingoji Trakų pilis.
Malonus pasiplaukiojimas Jus nuteiks gerai, tad jei norėsite, galėsite ir toliau tęsti pažintį su Trakais, o jei po buvimo ant vandens praalksite, Jūsų lauks ne vienas restoranas ir be abejonės žinomiausias miesto patiekalas – kibinai. Kad ir kaip nuspręsite praleisti laiką Trakuose po plaukimo – Jus lydės kur kas geresnė nuotaika, turėsite sukaupę daug emocijų ir patyrę malonių nuotykių, o jei mėgstate fotografuoti, namo parsivešite tikrai puikių fotografijų, nes Galvės ežeras ir jo apylinkės plaukiant jachta ar nedideliu laiveliu yra ypač patrauklūs objektai įamžinimui. Nesate buvę Trakuose? Privalote apsilankyti artimiausiu metu ir išmėginti kaip įmanoma daugiau pramogų!
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti