0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Plaukimai Neryje

 
 
 Per Vilnių vingiuojanti Neris tampa vis labiau populiaresnė tarp pramogautojų. Upėje daugėja irkluojančių baidares, o centrinėje miesto dalyje vaikštantys miesto gyventojai ir svečiai pastebi vis aktyvesnę laivybą. Nors ji ir neprilygsta daugeliui kitų sostinių, įvertinus Neries plotį ir gylį – situacija tikrai pakankamai nebloga ir vis gerėja.

Pasiplaukiojimas Nerimi pontoniniu laivu gali būti puikus būdas maloniai praleisti laiką ir Jums. Plaukimo metu pasimėgausite gražiais sostinės vaizdais, pamatysite kaip greitai dingsta miestas ir prasideda žaluma ar atvirkščiai – tai unikali Vilniaus savybė. Praleidę vos valandą ar kelias plaukiodami laivu jausitės pailsėję, pasikrausite energijos ateinančiai ar net tai pačiai dienai, papildysite savo gerų emocijų krepšį.

Norintys nustebinti savo antrąją pusę gali tai padaryti tikrai unikaliai – romantiška vakarienė plaukiant laivu ir apžiūrint Vilniaus miesto panoramą, skirtumus tarp senosios miesto dalies ir naujojo centro – ko gero sunkiai rasite geresnę vietą romantiškam vakaro praleidimui, nes joks restoranas negali pasiūlyti užburiančio plaukimo ir besikeičiančių vaizdų. Be viso to, Jums nekels rūpesčių prie gretimo staliuko sėdintys triukšmingi asmenys ar nuolat pro šalį zujantys padavėjai – romantiška vakarienė laive yra privati pramoga, leidžianti vakariene mėgautis tik Jums dviem.

Pasiplaukiojimas Nerimi puikiai tinka ne tik romantikos išsiilgusioms porelėms, bet taip pat gali būti ir puiki priemonė siekiant sužavėti verslo partnerius, pakeisti įprastą aplinką, kurioje su jais susitinkate. Verslo klasės pietūs laive yra labai nesudėtinga galimybė sukurti prabangią, tačiau jaukią, malonią ir įdomią aplinką pokalbiui, verslo planų aptarimui. Jei tai bus pirmasis Jūsų susitikimas su nauju partneriu ar stambiu klientu – sukursite tikrai vertingą pirmąjį įspūdį, kuris, kaip žinia, versle yra labai svarbus ir neretai būna lemiamu, jei renkamasi iš kelių lygiaverčių kandidatų.Ar tai labai didelė investicija? Ne, tiek laiko, tiek finansine prasme verslo pietūs laive atsieis panašiai kaip prabangiame restorane miesto centre, tuo tarpu emocijos ir rezultatas tikrai pranoksta pastarąjį variantą.

Tuo atveju, jei verslo pietūs ar romantiška vakarienė Jūsų nedomina, tačiau norite pasimėgauti plaukimu Nerimi, pasigrožėti Vilniumi ar tiesiog gerai praleisti laiką – plaukimas pontoniniu laivu tam kuo puikiausiai tiks. Surinkite draugų kompaniją, sutarkite patogų laiką ir pasimėgaukite plaukimu, pabendraukite. Tai gali būti proga susitikti su seniai matytais draugais, o gal net ir šėlionių mieste pradžia – pasiplaukiojimas Nerimi labai universali pramoga, kuri gali būti pritaikoma nuo pačių paprasčiausių situacijų iki ypatingų progų, tiesiog pasitelkite savo vaizduotę ar nesugalvoję, ką galėtumėte nuveikti vienoje ar kitoje situacijose užsisakykite sau tiksiančią pramogą – laivo nuomą .

Skirtingai nuo plaukiojimo jūroje, tai kur kas ramesnė pramoga, leidžianti jaustis tvirčiau (ypatingai tiems, kurie turi vandens baimę), o tuo pat metu mėgautis vandens sukuriama malonia atmosfera. Be viso to, upė vingiuoja tarp medžių, parkų ir namų, todėl sudaroma šiokia tokia užuovėja, kas nėra būdinga plaukiojant atvirose vietose (jūrose, ežeruose). Dėl šios priežasties plaukimas Nerimi tampa dar malonesnis, komfortiškesnis. Visgi nieko nėra geriau už asmeniškai patirtas emocijas, todėl raskite progą ir išmėginkite šią įdomią, nelabai įprastą, tačiau vis labiau populiarėjančią pramogą Vilniuje – plaukimą pontoniniu laivu Neries upe.

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti