0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Plaukimas pontoniniu laivu

 
 
Vanduo veikia raminančiai – tą žino dauguma ir stengiasi tai išnaudoti, tačiau ne visuomet yra galimybė nuvykti prie jūros, ežero ar už miesto esančios upės, kad tinkamai pailsėti. Jei maudynės nevilioja, vertėtų išmėginti pasiplaukiojimą Nerimi laivu, kurių Vilniuje tikrai yra pakankamai.
Pasiplaukiojimas Nerimi galimas įvairiais laivais, nuo mažo pantoninio, kuriame puikiai galite praleisti romantišką vakarą dviese, iki didelio laivo „Švyturys“, kuris puikiai tiks įmonių kolektyvams, vestuvėms ar kitoms didesnėms šventėms. Priklausomai nuo progos išsirinkus tinkamą laivą galima puikiai praleisti valandą, dvi ar net pusdienį, visą vakarą.
Įprastas maršrutas driekiasi nuo Baltojo tilto, sujungiančio modernių dangoraižių kvartalą su senąja miesto dalimi, iki Verkių malūno, kuris tapęs vasarišku traukos objektu. Tačiau norintys gali plaukti ir pakoreguotu maršrutu ar net pasiekti istorinę Lietuvos sostinę – Kernavę. Tam organizuojamas specialus upinis kruizas, kurio metu galima grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais, besikeičiančiais Neries krantų vaizdais, ypač gražiai šlaitus apaugusiais miškais, pušų kalvelėmis. Pakeliui gausu ir mitologinių, gamtos paminklų. Kelionės metu siūlomas piknikas gamtoje, po kurio tęsiamas plaukimas Neries upe link Kernavės. Kelias valandas paskyrę buvimui gamtoje, nuolat apsupti vandens, galėsite įkvėpti didelį gūsi šviežio oro, kuris padės kokybiškai pailsėti, pamiršti darbus ir mėgautis savo laisvalaikiu.
 

Pasiplaukiojimas Nerimi gali būti skirtas ir tik Jums bei Jūsų artimam žmogui. Romantiška vakarienė dviem, šviečiantis Vilnius, gamtos, tylos ir miesto šurmulio persipynimas plaukiant, skani vakarienė ir gero vyno taurė – tai viskas, ko reikia norint nustebinti savo antrąją pusę, pamaloninti sukaktuvių ar esant kitai progai, kurią norisi paminėti.
Privatumo norisi ir susitinkant su verslo partneriais, todėl verslo pietūs laive – puiki galimybė aptarti svarbius reikalus, detales. Verslo pietūs laive leis Jums sudaryti gerą įspūdį, sukurs patikimumo ir sėkmės vaizdą, Jums niekas netrukdys, todėl, tikėtina, greičiau ir lengviau sutarsite dėl bendradarbiavimo. Verslo pietūs plaukiojant Nerimi puikiai tinka ir priimant svarbius svečius iš kitų miestų ar šalių, norint supažindinti partnerius ar VIP klientus su Vilniumi, sukurti gerą įspūdį, nustebinti. Mažiems susitikimams puikiai tinka pantoniniai laivai (talpinantys 10-15 žmonių), didesnėms delegacijoms siūlomas 50-60 žmonių talpinantis laivas.
Didysis laivas „Švyturys“ yra geras pasirinkimas ne tik verslo delegacijoms, bet ir asmeninėms šventėms, kadangi tai kur kas įdomesnė vieta nei restoranas, o galimybių tik dar daugiau. Be puikių šventiškų pietų ir užkandžių laive galėsite mėgautis ir Neries tėkme, jos kuriama jaukia atmosfera, o tuo pat metu puikiai leisite laiką draugų apsuptyje, įsiliesite į šventę.
Tiek asmeniniai, tiek įmonių pasiplaukiojimai Nerimi yra puikus laiko praleidimo būdas, suteikiantis daugybę privalumų, teigiamų emocijų ir gerų įspūdžių, kurie neišblėsta dar ilgai. Išmėginkite tai patys, juk geriau kartą patirti savo kailiu nei dešimt kartų išgirsti ar perskaityti.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti