0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Plaukimų įvairovė Neryje

 
 
 
     Neris vadinama Lietuvos upių motina. Ir ne veltui jai suteiktas toks vardas. Ji ne tik antra pagal dydį upė Lietuvoje, bet taip pat ir veda ypač gražiomis vietovėmis, daro ne vieną įspūdingą kilpą, kuriose įsikūrusios įvairios gyvenvietės, ošia miškai, o kiek padavimų sukurta apie Nerį ir šalia jos esančius mitologinius objektus, tad tai viena iš verčiausių dėmesio upių jei norite praleisti savo laisvą laiką ant vandens. Pramogų pasirinkimo įvairovė taip pat kaip reikiant gali nustebinti.
 
   Plaukimas Neryje baidarėmis  – gana populiarus, nes čia jis yra ramus, nesudėtingas, tinkamas ir visai baidarėmis neplaukusiems asmenims, ir vaikams ar vyresniems asmenims, prisibijantiems ir vengiantiems pavojingesnių situacijų. Be abejo, lyginti populiarumo tarp Neries ir Žeimenos ar Ūlos neverta, tačiau turint omenyje, kad tai ypač plati, srauni ir be jokių kliūčių upė – rezultatas tikrai neblogas. 
 
     Ne vien baidarėmis verta plaukti Nerimi. Pontoninio laivo nuoma suteikia ne ką mažiau gerų įspūdžių, kadangi plaukti galima ne tik tomis pačiomis vietomis, kaip ir baidarėmis, bet ir gerokai didesniu, net 70 kilometrų per valandą siekiančiu, greičiu, o tai vandenyje ne tiek jau ir mažai. Be to, viename pontoniniame laive telpa iki 16 žmonių, tad visa Jūsų kompanija galės mėgautis plaukimu kartu. Šią pramogą ypač mėgstama rinktis gimtadienio, mergvakario, bernvakario ir panašių švenčių šventimui, kadangi tai tikrai išskirtinis būdas praleisti keletą valandų geroje kompanijoje ir geroje vietoje.
 
     Pontoninio laivo nuoma gali suteikti galimybę ir ne tik šiaip pasiplaukioti po Nerį, bet ir išmėginti kruizą ypač gražiomis vietomis. Kruizas Nerimi iš Vilnius į Kernavę nepalieka abejingų, kadangi plaukiama nedideliu pontoniniu laivu, kuriame tik Jūsų kompanija, o ne begalė nepažįstamų žmonių. Taigi, Jūs turite galimybę linksmai leisti laiką, visi kartu bendrauti ir iš sostinės nuvykti iki istorinės sostinės, kuri įkurta ypač gražiose apylinkėse, po ją pasižvalgyti, o pakeliui sustoję piknikui tik dar labiau pakrausite savo įspūdžių bagažą, nes tarp Vilniaus ir Kernavės, Neries regioniniame parke, apstu ypač vaizdingų vietų iškylai. Norintiems siūloma pasidomėti ir mitologiniais akmenimis, rėvomis, taip savo žiniomis galėsite nustebinti kartu plaukiančius kolegas.
 
       Jei Kernavė Jums atrodo per toli ar nedomina pontoninio laivo nuoma, Jums turėtų patikti siūlomas plaukimas Neryje  raudonos spalvos, akį traukiančiu kateriu. Tai kiek mažesnis, tačiau taip pat iki 16 žmonių talpinantis laivas, kurio siūlomas maršrutas yra tarp Verkių malūno ir LR Seimo, tad visą plaukimą galėsite grožėtis kintančiais Vilniaus miesto vaizdais.
 
      Didesnėms kompanijoms turėtų patikti laivas Švyturio pavadinimu. Jame telpa net iki 60 žmonių, todėl tai puikus laivas ne kelionėms, pasiplaukiojimams, o šventėms, vakarėliams ar senų draugų susitikimui organizuoti. Laivas turi stogą, todėl nebaisu net jei ir subjurtų oras, be to, privatumo ieškantiems yra ir uždara kajutė, kur netrukdomi galėsite aptarti svarbius reikalus, tai ypač aktualu įmonių švenčių metu susitikus svarbius asmenis, su kuriais turite nebaigtų reikalų ar norite pradėti naują projektą, kurti produktą. Be to, laive yra puikus stalas ir kėdės, prie kurio galės susėsti Jūsų svečiai ir mėgautis skaniomis vaišėmis bei gardžiais gėrimais, tad kam ieškoti kavinės ar restorano, jei vasarą, esant puikiam orui, galima savo šventę perkelti ant vandens ir nestovėti vienoje vietoje, o plaukioti tarp LR Seimo bei Verkių malūno taip pasigrožint ir matomais vaizdais, ir kvėpuojant grynu oru net ir būnant miesto ribose.
     
     Aštriausių pojūčių mėgėjams turėtų būti įdomu išmėginti čiuožimą vandens slidėmis  Neries paviršiumi. Toks pačiuožinėjimas turėtų būti šaunia dovana mergvakario ar bernvakario proga net ir tiems, kurie nieko panašaus nėra bandę, nes prieš čiuožimą suteikiama profesionalaus instruktoriaus konsultacija. Tuo tarpu kiti šventės dalyviai galės stebėti čiuožiantįjį iš katerio arba patys su juo susikeisti vietomis.
 
    Kaip matote, plaukimas Neryje turi labai daug pasirinkimų, tad gali būti tinkamas įvairiausiems asmenims bei įvairioms progoms, todėl galvodami ką nuveikti ir kur švęsti, nepamirškite Neries, kurioje pramogos gali palikti daug daugiau įspūdžių nei įprastesnės, ant žemės organizuojamos pramogos ar pramogos kitose upėse, kuriose labai ribojamas motorinių vandens transporto priemonių judėjimas, o ir vietos dideliems laivams jose nėra pakankamai.
 
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti