0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Pripučiami atrakcionai

 
     
     Bandote sugalvoti, kaip paįvairinti mažųjų šventę gamtoje ar vykstate atostogauti prie ežero į kaimo turizmo sodybą su dideliu būriu vaikų bei manote, kad jie gali nuobodžiauti? Padėti šioje ir panašiose situacijose Jums gali pripučiami batutai, kurie yra laikomi labai šaunia pramoga, padedančia ne tik užimti vaikus, bet ir leidžianti jiems išlieti visą savo turimą energiją.
 
     Lyginant pripučiamus batutus ir paprastus šokinėjimui skirtus batutus, galima išskirti tai, kad pripučiami batutai yra gerokai saugesni ir tinka net ir patiems mažiausiems šventės dalyviams, kadangi čia nėra aštrių ir kietų spyruoklių, kitų pavojingų dalių, o tik pakankamai minkštas pagrindas ir sienos, kurios yra pripučiamos, todėl visiškai saugios.
 
     Šiuo metu Lietuvoje siūlomi pripučiami batutai gali būti labai įvairių spalvų, formų ir dydžių, o taip pat gali būti papuošti ir įvairių vaikams pažįstamų veikėjų ženklais ar atvaizdais, todėl nesunkiai rasite sau ir Jūsų šventės jauniesiems dalyviams tinkamą ir patinkantį batutą, todėl geriausia šią pramogą (jei tai neturi būti staigmena) rinktis kartu su vaiku.
 
     Pripučiami batutai yra skirti saugiam šokinėjimui, tačiau esant didesniems užmojams galima pasidomėti ir pripučiamais atrakcionais, kurie gali būti naudojami ir kaip batutai, ir kaip papildomos pramogos, pavyzdžiui, gigantiškos, kelių metrų aukščio čiuožyklos ar įspūdingos laipynės, kuriomis ne taip paprasta užkopti į pilies bokštą ar kitą sukurtą objektą. Pripučiamus atrakcionus panaudoti galima ir įvairioms varžyboms, estafetėms ar sporto renginiams.
 
     Pramogoms skirti pripučiami batutai bei atrakcionai yra labai lengvai pripučiami ir nesunkiai transportuojami, todėl puikiai tiks pramogoms įvairiausiose vietose, net jei švęsti ruošiatės ne namo kieme. Žinoma, reiktų pasirūpinti elektros energijos tiekimu, priešingu atveju per porą minučių tikrai nepavyks pripūsti puikios žaidimų vietos savo vaikams.
 
     Pasirinkti būtent pripučiamus batutus gali paskatinti tai, kad ši pramoga būdama pakankamai saugia ir paprasta, nereikalaujančia daug priežiūros iš suaugusiųjų pusės, užima vaikus gana ilgam laikui, sukelia jiems daug džiaugsmo, leidžia išsidūkti, aktyviai leisti savaitgalį ar bet kurią kitą dieną. Žinoma, teigti, kad tai idealiausia pramoga, negalima, tačiau tobulumui ribų nėra, tad kombinuodami savo sugalvotas pramogas, įvairius žaidimus ir pripučiamą batutą ar atrakcioną pasieksite tikrai gerų rezultatų, kurie leis Jums drąsiai teigti, kad šventė tikrai pavyko, o ir visi šventėje dalyvaujantys vaikai bus patenkinti.
 
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti