0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Pripučiamų baidarių nuoma – alternatyva įprastoms baidarėms

 

Pripučiamų baidarių nuoma  – alternatyva įprastoms baidarėms

 
     Atšilus orams nuolat kalbame apie baidarių nuomą, tačiau kartais norisi paįvairinti plaukimą ar pasirinkti tokį maršrutą, kurio nesiūlo nei vienas baidarių nuomotojas, o patiems didelių, specialios priekabos reikalaujančių, baidarių transportuoti nėra galimybės. Išeitis vis tik yra, tai pripučiamų baidarių nuoma, kurios savo savybėmis ne tik nenusileidžia įprastoms baidarėms, bet kai kuriose vietose jas net ir lenkia.
 
     Viena geriausių pripučiamų baidarių savybė yra ta, jog tai bet kur telpančios baidarės. Na, gal ir ne bet kur, tačiau į lengvąjį automobilį lengvai sutalpinsite net ne vieną baidarę. Jei ekipaže įprastai važiuoja 4 asmenys, jiems reikalingos dvi baidarės, tad į automobilio bagažinę laisvai jas ir sutalpinsite bei dar liks vietos kitiems reikmenims, pavyzdžiui šašlykinei, palapinei ar panašiems, turistavimui reikalingiems reikmenims. Savaime suprantama, jei Jūsų automobilio bagažinėje vargiai telpa normali kuprinė, tai vargiai tilps ir ši puiki baidarė.
 
     Visai nesvarbu, ruošiatės plaukti sraunia upe, upeliu ar ežeru, o gal tiesiog norite pažvejoti, pripučiamos baidarėms tam puikiai tinka, nes jos ne tik manevringos, bet ir tvirtos bei sukurtos taip, kad nevirstų, būtų stabilesnės. Tai dar vienas didelis privalumas prieš įprastas plastikines baidares, kurias įprastai siūlo nuomotojai. Dėl šios priežasties pripučiamų baidarių nuoma domina ne tik vandens žygių mėgėjus, bet ir žvejus, kurie neturi savo vandens transporto priemonės ar pažvejoti mėgsta vieną du kartus per metus. 
 
     Dėl gana lengvo baidarės valdymo, jau minėto manevringumo, šias baidares nesunkiai gali valdyti ir vaikai, tad pripučiamų baidarių nuoma  puikiai tiks ir tiems, kurie organizuoja plaukimą kartu su būriu vaikų, vyresnių žmonių, tačiau puikiai tiks ir grupei suaugusiųjų, kadangi deklaruojamas atlaikomas svoris – iki 200 kilogramų.
 
     Pripučiamų baidarių nuoma privers Jus pasirūpinti tik maršrutu ir nuvykimu iki starto vietos, tuo tarpu visa kita, kas yra būtina bus komplekte. Viename komplekte yra baidarė, du irklai, dvi gelbėjimosi liemenės, pompa ir specialus maišas patogiam ir saugiam baidarės transportavimui. Na, o jei neturite savo automobilio, pristatymu visoje Lietuvoje gali pasirūpinti ExtremeDelight.lt komanda, kuri ir užsiima šių puikių baidarių nuoma.
 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti