0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Riedžiai

 
 
Į Lietuvą atriedėję riedžiai (angl. Segway)iki šiol patraukia praeivių dėmesį. Tai patogi susisiekimo priemonė, kurią mėgsta ir vertina turistai, norintys aplankyti kaip įmanoma daugiau turistinių objektų. Riedžiai suteikia galimybę greitai ir patogiai pasiekti įvairius nutolusius objektus, tačiau skirtingai nei automobilis, gali važiuoti ir ten,kur vaikšto pėstieji.
Taip pat labai didelis privalumas yra tas, kad naudojantis riedžiais nereikia eikvoti savo energijos, kuri lieka Jūsų darbamsar bus reikalinga kituose turistiniuose objektuose, kelionėje. Be viso to,riedžiai yra varomi elektra, o ne benzinu, tad galite labai negalvoti apie aplinkos taršą – ji tikrai labai mažytė (pats riedis neteršia, teršia tik jam judėti reikalingos elektros energijos išgavimas, jei išgaunama ne alternatyvios energijos būdais).
Dažnam nebandžiusiam riedžiai atrodo nestabili ir pavojinga priemonė judėjimui, tačiau išmokus juo važinėti sunku tikrai nebus, o šansų, kad nugriūsite vos vienas kitas. Jei vis tiek nedrįstate lipti ant dviem ratais aprūpinto riedžio, turitekitą pasirinkimą – Jūsų paslaugoms keturračiai riedžiai.
Keturių ratų riedžiai nereikalauja jokių papildomų žinių, užtenka atsistoti ant jo irpasirinktu greičiu judėti pirmyn. Nors jie ir keturračiai, jie ne ką mažiau manevringi už savo dviračius brolius, tad puikiai tinka judriose ir gana ankštose senamiesčio gatvelėse važinėjantiems turistams ar tiems, kurie nori pasimėgauti lengvesniu judėjimu mieste. Žinoma, tai ne automobilis, tačiau kurkas patogiau nei judėjimas pėsčiomis.
Nepaisant Jūsų pasirinkto riedžio tipo, važiavimas juo Jums turėtų būti vienas malonumas, nestai ne tik patogi transporto priemonė, bet ir savotiškai įdomi pramoga,avantiūra, į kurią leistis verta net ir ne svetimame, o savo mieste, aplankant visą senamiestį ar kitą pasirinktą miesto dalį. Žinoma, ne visi riedžiai tinka bekelėms, miškams, todėl prieš leisdamiesi į tokią kelionę pasidomėkite, arJūsų pasirinktas riedis ten pravažiuos. 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti