0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Romantiška vakarienė laive

 
 
Nedidelį pontoninį laivą, plaukiojantį Nerimi ties miesto centru ar Valakupių paplūdimiais galbūt jau ir matėte. Neretam kyla klausimas, ką gi jie plukdo. Šiais laivais plaukioja įvairiausi žmonės, kurie nori puikiai praleisti laiką ar švenčią ypatingą progą. Tarp plaukiančiųjų neretai sutinkamos poros, kurios nori romantiškai praleisti laiką ar atšvęsti kokią nors sukaktį, dažnai dienos metu galima sutikti verslo pasaulio atstovus, kurie nori nustebinti savo klientus ar sukurti didesnį įspūdį verslo partneriams, tuo tarpu net ir grupelės turistų,atvykusių iš kitų miestų ar šalių, renkasi plaukimą laivu, nes taip atsiranda galimybė pažinti Vilniaus miestą kitu kampu.
Romantiška vakarienė laive suteikia galimybęsu savo antrąja pusę maloniai praleisti laiką be pašalinių ausų ir akių, o kartu paskanauti įvairių patiekalų ar pasimėgauti taure vyno. Net jei oras ir nebus kaip pagal užsakymą – laiką praleisite puikiai, juk lietaus lašų barbenimas tikrai malonus ir romantiškas garsas, ypač kai Jūs esate saugūs po stogu ir už uždengiamų sienų, per kurias puikiai matosi besikeičiančio Vilniaus vaizdai.
Tuo tarpu jei plaukimui rengiatės su verslo partneriais ar ypatingai svarbiais klientais – laive galite surengti susitikimą, verslo pietus. Tai tikrai paliks tik teigiamą įspūdį apie Jus bei Jūsų požiūrį į klientus ir partnerius, kas yra labai svarbu verslo pasaulyje.Verslo pietūs laive gali būti rengiami tiek esant geram, tiek lietingam orui,tad jei prognozuojamas lietus neskubėkite keisti savo planų.
Net ir be jokios progos galima linksmai praleisti laiką pasiplaukiojant laivu, dairantis ir grožintis sostinės vaizdais, kurie tikrai stipriai keičiasi: atrodo matote senamiesčio namus,bažnyčių bokštus ir staiga aplink Jus vien tik medžiai, lyg būtumėte toli nuodidelio miesto. Tai unikalios Vilniaus savybės, kurių gali pavydėti daugelis kitų pasaulio sostinių. Taigi, Jūs turite visas galimybes tai išnaudoti –tiesiog pasidomėkite plaukimo laivu galimybe ir nustebinkite savo antrąją pusę,verslo partnerius ar draugus. Garantuojame, kad praleisite laiką nuostabiai, atsipalaiduosite ir pasisemsite jėgų tolesniems dienos ar savaitės darbams.
 
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti