0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Šaudymas sportiniais lankais

 

 
Mėgstate pramogas, kuriose reikia taiklios akies ir nedrebančios rankos? Siūlome Jums ypatingą pramogą – šaudymą lankais. Lankas, manoma, buvo sukurtas dar akmens amžiuje, tad galėsite pasijusti istorijos dalimi, o kartu ir mėgautis moderniais lankais, kurie nuo savo pirmtakų skiriasi tikrai labai stipriai. Sportinis šaudymas iš lanko vyksta jau apie 100 metų, tad siūlome šią pramogą-sporto šaką išmėginti ir Jums.
Šaudymas lankais puikiai tiks ir asmeninėms šventėms, ir įmonių vakarėliams, kadangi per dieną galime pasiūlyti pramogą išmėginti net 1000 žmonių! Taigi, tai visiškai patenkins net ir labai didelių kompanijų poreikius, kurios nori užimti savo darbuotojus ir jų šeimos narius išvykos į gamtą metu.
Mes pasirūpinsime, kad Jums tektų kuo mažiau organizacinių rūpesčių. Atvešime ilguosius ir lenktuosius lankus, taikinius, apsauginį tinklą ir kitą reikalingą įrangą į bet kurį Lietuvos kampelį, pasirūpinsime, kad pramogai nesutrukdytų lietus – tam naudojame palapines. Jums tereikės pasirūpinti gera nuotaika ir dalyviais, kurie norėtų patikrinti savo taiklumą, sudalyvautų komandinėse ar asmeninėse varžybose, tiesiog gerai praleistų laiką draugų ar kolegų apsuptyje.
 

 
Šaudymas iš lanko yra ne tik smagi pramoga, bet ir naudingas laisvalaikio praleidimo būdas. Visų pirma, tai gerina Jūsų laikyseną. Tik taisyklingai, tiesiai stovint galima tikėtis gerų rezultatų, todėl pagerės Jūsų fizinė forma, stiprės nugaros raumenys, viršutinė kūno dalis. Pastebėta ne tik fizinė nauda, bet ir psichologinė. Varžybų metu esantis nemenkas spaudimas iš šono, triukšmas ir kiti dirgikliai turi būti visiškai atstumti jei norite susikaupti ir pataikyti į taikinį kuo tiksliau. Tuo šaudymas lankais praverčia ir realiame gyvenime, kai tenka susikaupti darbams, o aplink tiek daug visokiausių išorinių trukdžių.
Nepaisant visko – tai aktyvi, jėgų pareikalaujanti pramoga, kurią išmėginę ko gero norėsite vėl ir vėl. Taip pat patirsite nemažai azarto, intrigų, galbūt net nustebsite sužinoję, kas Jūsų kompanijoje yra pats taikliausias, o kuriam lanko į rankas verčiau nepatikėti be profesionalų priežiūros – daug įdomių akimirkų garantuojanti pramoga šaudymas lankais yra tai, ko Jums reikia artimiausios šventės metu! Manote, kad tai pavojinga? Įrodysime Jums kitaip – tai visiškai saugi pramoga, kol paisoma elementarių saugos reikalavimų.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti