0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Super taxi

 

Daugumai žmonių, gyvenančių didesniame mieste ar kartais į jį nuvykstant, yra tekę pasinaudoti taksi paslaugomis. Vieni taksi automobiliai yra geresnės būklės, naujesni, kiti prastesni ir senesni, tačiau dauguma jų – įprasti miesto automobiliai, patogiai ir sąlyginai greitai pervežantys Jus iš taško A į tašką B, nesureikšminant viso proceso. Tai – standartinis taksi, tačiau Vilniuje savo paslaugas pradėjo teikti super taksi automobilis – Ferrari!
 
 
Atrodo neįtikėtina, tačiau iš tiesų po sostines gatves Jus pavėžinti gali superautomobilio taksi – Ferrari F360. Ryškiai raudona žvaigždė, kurią išmėginti norėtų ko gero kiekvienas automobilių gerbėjas, gali būti Jūsų, jei Jums reikia grįžti iš oro uosto, nuvykti į vakarėlį, nustebinti kolegas, laukiančius Jūsų „netikėtai vėluojant“ į susitikimo vietą ar įvairiosiose kitose situacijose, kaip mergvakaris, bernvakaris ir t. t.
Pasivažinėjimas su ryškiu Ferrari automobiliu, tai ne tik prabangi galimybė pasinaudoti taksi paslaugomis, bet taip pat ir pritraukti nemažai dėmesio, nes tokie automobiliai Lietuvoje vis dar yra retenybė, tad jei Jums nebaisus praeivių dėmesys, norite pasimėgauti tikru vasarišku automobiliu ir kaip tik prireikė taksi paslaugos – supertaksi Ferrari F360 laukia Jūsų Jums patogioje Vilniaus vietoje bei nuveš Jus ten, kur Jums reikia – sutarkite visą maršrutą iš anksto.
 

 
Prabangi, sportiška ir išskirtinė transporto priemonė gali būti tinkama labai įvairiems žmonėms. Visai nesvarbu, esate studentas ar įmonės savininkas – dėmesį į save tikrai atkreipsite, o įspūdžiais mėgausitės dar ilgai. Jus vėžins patyręs vairuotojas, gebantis valdyti šį ypatingai galingą itališką automobilį, todėl būsite visiškai saugūs ir neteks patirti jokių nepagrįstų stresinių situacijų – Jums garantuojami tik malonūs įspūdžiai.
Užsisakyti Ferrari taksi galima ne tik kaip taksi paslaugą, bet ir kaip pramogos, šventės akcentą, vieną iš pramogų Jūsų mergvakaryje, bernvakaryje, gimtadienyje ar besilinksminant bet kokia kita proga. Ferrari vairuotojas pasirūpins, kad visi šventės dalyviai liktų patenkinti, pavėžins Jus ten, kur Jūs prašysite, o gal tai bus taksi automobilis, kuris šventės dalyvius išvežios namo? Kodėl gi ne! Ferrari supertaksi Jūsų paslaugoms!
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti