0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Vandens burbulas - vandens kamuolys

 

 
Vaikščiojimas vandens paviršiumi daug kam asocijuojasi su religiniais motyvais ir istorijomis, tačiau taip galvoja tik tie, kurie dar nežino, kas yra vandens burbulai. Nežinantiems – šiek tiek informacijos apie nuostabą ir geras emocijas sukeliančią pramogą.
Vandens burbulai  yra skirti saugiam pramogavimui vandens paviršiumi. Šie burbulai specialios pompos pagalba yra pripumpuojami oru ir gali išlaikyti 1 ar 2 žmones ant vandens maždaug 15minučių. Oras neišeina dėka sandarių užtrauktukų, todėl virš vandens galėsite jaustis drąsiai: bėgioti, ridentis, imituoti plaukimą, o gal net atlikti sudėtingus akrobatinius triukus.
Įdomu tai, kad vandens burbulai pakankamai saugūs ir puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Be kita ko, ne tik tinka, bet ir labai patinka, todėl jei organizuojate pasibuvimą prie ežero suvisa šeima ar kompanija, jokio skirtumo, burbulai bus puikus Jūsų pasirinkimas laisvalaikiui.
Jei esate kada matę tokius burbulus ir galvojate, kad visai įdomu būtų juos išmėginti, pati paprasčiausia išeitis yra jų nuoma. Vandens burbulai vienai dienai kainuos ne tiek ir daug, o gerųemocijų kalnas tikrai veršis iš Jūsų ir kartu su Jumis pramogavusių žmonių minčių. Išmėginę teigia, kad šios pramogos emocijos aktyvios dar kelias dienas, o prisiminti smagias akimirkas malonu visuomet. Dar geriau – bėgiojant ant vandens įamžinti tai, sukurti trumpą filmuką apie savo dieną vandens paviršiuje ar nuotraukų koliažą.
Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad vandens burbulai yra minkšti, tačiau labai tvirti. Jums nereikės bijoti, kad atsitrenkę į sienelę galėsite susižeisti, o taip pat jausitės drąsiau nežinomame vandens telkinyje – smulkios šakelės ar kitos kliūtys nėra labai pavojingos vandens burbulams. Be abejo, tyčia bandyti kokybės nederėtų – anksčiau ar vėliau pažeisti burbulą tikrai įmanoma.
Net jei išsinuomosite vos vieną burbulą –emocijų tikrai pakaks, kadangi smagu ne tik jame vaikščioti, bet ir stebėti tą,kuris tai daro, ypač, jei tai pirmasis žmogaus bandymas atsistoti vandens burbule ir juo pasinaudoti. 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti