0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Vandens čiuožykla

 
 
Poilsiaujantys prie vandens dažnai pasvajoja apie vandens čiuožyklą. Deja, retai kada pavyksta rasti stovyklavietę, kurioje tokia pramoga būtų, tačiau yra kita išeitis – pasiimti ją su savimi. Išsinuomojus lengvai transportuojamą vandens čiuožyklą ją galima pastatyti bet kokioje vietoje šalia ežero, tereikia rasti tinkamą kalvelę ar kokį kitokį nuolydį ir turėsite ne ką prastesnę čiuožyklą nei siūlo kai kurie vandens pramogų parkai.
Vandens čiuožykla , kuri yra pakankamai ilga, tikrai užims Jūsų vaikus ir Jus pačius, nes tai suteiks visai kitokį potyrį leidžiantis į ežerą. Dažnai kompanijose netrūksta žmonių, kurie nekelia kojos į ežerą, tuo tarpu turint tokią čiuožyklą maudynėms atsispiria vos vienas kitas. O jei dar šalia yra pirtis... Nuostabios emocijos, smagios akimirkos ir daugybė malonių įspūdžių bei nuotykių laukia Jūsų kompanijos.
Pasistatyti tokią čiuožyklą neužtruks ilgai, o ir papildomų sąlygų daug nėra. Tereikia ją pakankamai sušlapinti. Esantiems prie ežero tai tikrai nebus sudėtinga, esant reikalui, galima sušlapinti ir iš kitokių vandens šaltinių panaudojant vandens siurblį. Net ir iš šulinio ar paprasčiausios balos vandens čiuožykla gali būti apipilama vandeniu ir taps pakankamai slidi, kad galėtume mušti savo greičio rekordus, išmėginti įvairiausius nusileidimo būdus, slysti ant gelbėjimosi rato ar čiužinio – kaip tik Jūs norite ir kaip tik Jūsų fantazija Jums leidžia.
Visgi reikėtų įvertinti ir nusileidimo objektą. Vandens gylys turėtų būti pakankamas, o prieš statant čiuožyklą reikėtų patikrinti ar po ja nėra kokių kliūčių, galinčių trukdyti slydimui, sukelti riziką susižeisti tiek čiuožiant, tiek jau įkritus į vandens telkinį. Viską įvertinę galėsite saugiai ir tikrai maloniai leisti savo laisvą laiką. Be to, būsite tikri, kad ir Jūsų vaikai bei draugai pramogaus saugiai, juk nesinori jausti atsakomybės dėl, atrodytų, menkos klaidos, kuri gali iššaukti rimtas bėdas.
Ant kalniuko ar net nedidelės nuokalnės prie ežero įrengta vandens čiuožykla gali iš esmės pakeisti Jūsų ar Jūsų kompanionų požiūrį į poilsį gamtoje, išvykas su palapinėmis prie ežero ar net į maudynes atviruose vandens telkiniuose. Rekomenduojame! Tai išmėginti tikrai verta!
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti