0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Vandens motociklų nuoma

 
 
     Šylant orams ir galvojant apie pramogas gamtoje natūraliai iškyla visa galybė klausimų, tokių kaip ką veikti ar kodėl veikti būtent tai, o ne ką nors kito. Žinoma, apsispręsti čia teks patiems, tačiau nukreipti Jus viena ar kita kryptimi gali daugybė veiksnių, tarp kurių noras išmėginti naujas, nemėgintas pramogas.

    Viena iš tokių pramogų, apie kurią pasvajoja didelė dalis ją pamačiusių, bet vėliau, organizuodami savo atostogas primiršta – pasiplaukiojimas vandens motociklu. Savaime suprantama, patiems įsigyti ir prižiūrėti savo nuosavą vandens motociklą itin brangu ir prabangu, tačiau vandens motociklų nuoma – paprastas būdas išmėginti šią gana ekstremalią pramogą neišleidžiant visos galybės pinigų.

    Pasirinkę ir išmėginę vandens motociklų nuomą nelieka jai abejingi. Dauguma sugrįžta ir pakartoja šią pramogą dar ir dar, kiti po kurio laiko ne tik aktyviai pasineria į pramogas ant vandens su motociklu, bet ir išmėgina kitas vandens poilsiui skirtas priemones, kurių šiuo metu tikrai netrūksta net ir Lietuvoje. Tiesa, galimybes šiek tiek riboja sąlyginai trumpas šiltasis sezonas, mat šaltuoju sezonu ne tik nebūtų malonu užsiimti vandens pramogomis, bet tai tampa nelabai įmanoma dėl susidarančio ledo.

    Skirtingai nuo kitų vandens pramogų, vandens motociklų nuoma leidžia pajausti ne tik visiškai kitokį jausmą po kojomis, bet ir suteikia galimybę vandeniu skrieti nepalyginamai greičiau nei kitomis vandens transporto priemonės, pavyzdžiui baidarėmis ar valtimis. Žinoma, panašų greitį gali pasiūlyti kateriai ar motoriniai laivai, tačiau vandens motociklas yra visai kitokia, arčiau vandens esanti transporto priemonė, todėl ir jausmas visai kitoks.

     Rinktis vandens motociklų nuomą rekomenduojama daugiau tiems, kurie mėgsta savo laisvą laiką leisti aktyviai, judėdami, be to, nevengia ir ekstremalių pramogų, mėgsta žvelgti pavojui į akis ir sugeba savo baimes palikti namuose. Todėl nerekomenduojama tokios pramogos rinktis tiems, kurie abejoja dėl savęs, jaučia baimę vandeniui ar greičiui, taip pat, labai atsargiai reikia elgtis tiems, kurie šią pramogą nori dovanoti, labai paprastai vandens motociklų nuoma gali tapti ne puikia dovana, o pernelyg sudėtingu savo jėgų išbandymu.

     Tačiau jei tinkamai įvertinsite savo baimes ir galimybes ar padovanosite pramogą drąsiam žmogui – vandens motociklų nuoma paliks neišdildomus įspūdžius, apie kuriuos ne tik norėsis pasakoti kitiems, bet ir norėsis dar bent kartelį tai patirti. Jei jaučiate, kad norėsite pamatyti savo plaukimą vėliau – galite nufilmuoti savo pasiplaukiojimą motociklu specialia šiai pramogai pritaikyta filmavimo kamera, o vėliau filmuotą medžiagą peržiūrėti, parodyti draugams ar visam pasauliui interneto dėka.
ExtremeDelight.lt- siūlo išbandyti dviejų tipų vandens motociklus:
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti