0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Vandens pramogos

 

 

     
Vandens pramogos – ypač populiarus laisvalaikio leidimas vasaros metu, kuomet stipriai šildo saulė, nesimato debesų, o termometro stulpeliai rodo tokią temperatūrą, kad apie buvimą namuose ar mieste net nesinori galvoti – tai dauguma žmonių ir patraukia prie skirtingų vandens telkinių pramogauti. 
 
     Dažniausiai judama prie ežerų, jei atostogos ilgesnės – ir prie jūros. Tačiau kuomet vasaros metu Lietuvos paplūdimiai nusėti žmonių, populiariojoje Palangoje neretai net sunku rasti sau vietą, daug maloniau laiką leisti prie ežerų, kuriuose pramogų kiekis lenkia pajūrio regioną, žmonių skaičius bent keletą kartų mažesnis. Viena iš įdomesnių pramogų – vandens motociklai . Vandens motociklų nuoma vilioja greičio mėgėjus, kadangi motociklu skrosti vandeniu galima net 80 kilometrų per valandą greičiu. Nors tai gali neatrodyti daug, iš tiesų vandenyje toks greitis yra pakankamai didelis ir leidžia patirti daug ekstremalių pojūčių. Be to, skirtingai nei plaukiant didesniu laivu, greitis vairuojant vandens motociklą ypač jaučiasi, nes vanduo visai arti ir trykšta iš po motociklo didžiuliu fontanu. Be viso to, tai ne tik įdomi pramoga, bet taip pat ir savotiška sporto šaka, kurią pamėgo ir vyrai, ir moterys. Jei rimtai treniruotis nenorite, profesionalų lygio gal ir nepasieksite, tačiau užsiimti šia pramoga bent keletą kartų per sezoną – rekomenduojama visiems, kurie išbandę vieną kartą turi noro tai pakartoti.
 
     Nenorite vandens motociklu plaukti vienas? Nepasitikite savimi ir savo jėgomis? Ne bėda, galite išmėginti dviejų – trijų vietų vandens motociklus , kuriais galite plaukti su labiau patyrusiu draugu ar kolega, o jei turite poreikį – ir su profesionaliu instruktoriumi, kuris ne tik paplukdys Jus didžiuliu greičiu po ežerą ar marias, bet taip pat ir išmokys pažaboti šį vandens arklį su galingu varikliu, galinčiu pasiekti ypač didelį greitį. Taip pat, instruktorius gali pamokyti ir triukų, kuriuos išmokę tikrai nustebinsite savo draugus ir priversite aiktelėti tuos, kurie stebės Jūsų pasiplaukiojimą motociklu ar eis pro šalį.
 
     Ieškantiems dar ekstremalesnių pojūčių ir įdomesnių pramogų – vandens slidžių nuoma. Vandens slidės suteikia daug daugiau adrenalino nei daugelis kitų pramogų, o dar tas laisvės jausmas, kurį pamini kas antras išbandęs šią pramogą. Pradėti čiuožti slidėmis nėra labai lengva, todėl prieš pramogą visuomet suteikiamas instruktažas, kurį veda patyręs instruktorius. Tad net ir nė karto nestovėję ant jokių slidžių, turėtumėte atsistoti ir čiuožti neblogiau nei bet kuris kitas žmogus. Ši pramoga viena iš labiausiai vertinamų ir geidžiamų, todėl visos kitos vandens pramogos gerokai nublanksta ir taip stipriai nežavi kaip skriejimas slidėmis. Be to, šiek tiek pasitreniravus galima atlikti įvairaus sudėtingumo triukų, kurie tikrai sužavės kitus ir leis pasidžiaugti savimi Jums patiems, tad jei norite išmokti, kreipkitės į instruktorių, susitarkite dėl individualių pamokų, slidžių nuomos ir pasiryžkite mokytis. O jei mokytis neturite laiko ar noro, tiesiog mėgaukitės vienkartiniais pasiplaukiojimais ir pažiuožinėjimais vandeniu.
 
     Dar viena pramoga norintiems čiuožti vandeniu – vandenlentė. Pastaruoju metu vandenlenčių sportas paplito visame pasaulyje, ypač šiltuose kraštuose, kur klimatas leidžia kone ištisus metus mėgautis vandens pramogomis, tuo tarpu Lietuvoje šios sporto ir pramogų srities entuziastų kiek mažiau, tačiau vis dažniau ir dažniau galima sutikti tai išbandžiusių žmonių. Nenorite būti balta varna kai apie tai kalba draugai? Išmėginkit skriejimą vandeniu ir šuolius virš vandens su vandenlente ir Jūs, tai nėra taip baisu, kaip gali atrodyti, nors ir reikalingos šiokios tokios žinios, kurias prieš kiekvieną plaukimą suteikia profesionalus instruktorius, taip užtikrinant maksimalų saugumą ir malonumą, kurį galite patirti skriedami didžiuliu greičiu paskui katerį ar vandens motociklą. Žinoma, tai ekstremali sporto šaka ir pramoga, todėl skirta tiems, kurie mėgsta ypač aštrius pojūčius, nori gauti pakankamą adrenalino dozę per trumpą laiką. Net ir 10 minučių trukmės čiuožimas vandenlente užtikrina užtektinai adrenalino ir pliūpsnį emocijų visai likusiai dienai ar netgi dar ilgiau!
 
     Visai nesvarbu, kokios vandens pramogos Jus labiau domina, ramesnės, pavyzdžiui pasiplaukiojimas laivu  ar pasiirstymas baidarėmis , ar ypač ekstremalios, tokios kaip vandens motociklų nuoma, vandens slidžių nuoma, tai yra puikus pasirinkimas vasaros metu, kuomet oras ima lepinti ar net kaitinti. Tai padeda atvėsti ir užsimiršti apie tai, kas liko krante, nes vanduo, buvimas jame ir virš jo ypač gerai nuteikia, ramina ir tuo pat metu leidžia jį išnaudoti taip, kad būtų ką atsiminti visą likusį gyvenimą. Pasinaudoti tuo, ką suteikia vandens pramogos nėra labai sunku, tereikia iš visos gausybės pasiūlymų išsirinkti labiausiai dominantį. Be to, vasara trunka tris mėnesius, tad per juos tikrai galima išmėginti ir ne vieną smagią pramogą vandenyje, tad nusiteikite patirti daugiau įspūdžių ir išmėginkite tas pramogas, kurios Jums atrodo patrauklios ar apie kurias yra užsiminę Jūsų draugai, kolegos.
 
Susidomėjote? Išmėginkite:
 
 
 
 
 
 
  

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti