0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Vandens slidės, vandenlentės

 
    Ieškantiems aktyvių vandens pramogų turėtų būti įdomus laisvo laiko praleidimas ant vandens slidžių. Plaukimas vandens slidėmis ar vandenlente yra puikus būdas gauti pakankamai didelę dozę adrenalino bei išmėginti save, nugalėti savo baimę vandeniui ar greičiui, kuris skriejant vandeniu tikrai jaučiasi. Be to, atrodo lyg skrietumėte tiesiog vandeniu.
   Plaukimas vandens slidėmis puikiai tinka norintiems ne tik išmėginti save, bet ir tiesiog siekiant nors trumpam užmiršti viską aplink ir įsijausti tik į plaukimą, nes galvoti apie tai, ką šiandien reiks valgyti ar kokia buvo darbo diena tikrai nepavyks, tą gali patvirtinti visi nors kartą išmėginę šią nuostabią pramogą ant vandens.
    Plaukimas vandens slidėmis vyksta gana paprastai ir išankstinio pasiruošimo ar plataus domėjimosi tikrai nereikia. Visų pirma, iš pat pradžių vyksta instruktavimas, kurio metu patyręs šios srities atstovas (instruktorius) paaiškina kaip elgtis, kaip atsistoti pirmą kartą ant slidžių ir išsilaikyti nenukritus, kitaip tariant, suteikiamos visos būtinos žinios, be kurių būtų neįmanoma tinkamai mėgautis šia pramoga. Paaiškinus visą principą įduodamos slidės, kurias nemažu greičiu tempia vandens motociklas, o Jums tereikia laikytis ir paisyti instruktažo metu gautų nurodymu. Taip gausite visus maloniausius pojūčius, kurie tik gali užplūsti plaukiant vandens slidėmis.
    Kai kuriems žmonėms atrodo, kad plaukimas vandens slidėmis yra nesaugus, pavojingas gyvybei, tačiau galima užtikrinti,kad tai tikrai saugi ir pavojaus Jūsų gyvybei nekelianti vandens pramoga, kadangi ne tik sutiekiamas aiškus ir naudingas instruktažas, priežiūra pramogos metu, bet ir duodama gelbėjimosi liemenė, kuri nelaimės atveju padeda išvengti skendimo pavojaus. Tiek vandens slidės, tiek vandenlentė yra tiek pat saugūs, kiek maudynės ežere ar jūroje. Žinoma, traumų pasitaiko visur, tačiau jų tikimybė nėra didelė ir užsiimant tuo pramogai, o ne atliekant sudėtingus triukus baimintis tikrai nėra ko.
    Dažnu atveju ekstremalios pramogos atmintyje lieka lyg malonus sapnas, kai kurios detalės atsimenamos per miglą, tad kadtaip nenutiktų ir galėtumėte viską atsiminti tiksliai taip kaip buvo – siūlome papildomai pasirūpinti ir specialiai tokioms pramogoms skirtomis filmavimo kameros, pavyzdžiu Go Pro ar Contour gaminiais. Be to, filmuota medžiaga ne tikbus puiki galimybė prisiminti savo pramogos detales, bet taip pat ir pasidalinti jomis su kitais žmonėmis, pavyzdžiui, savo socialiniuose profiliuose ar su artimaisiais, draugais, kuriems smalsu, kaip Jums sekėsi pramogaujant vandenyje,o kas geriau papildys Jūsų pasakojimą jei ne vaizdinė medžiaga.
    Plaukimas vandens slidėmis puikiai tinka įvairiems žmonėms, o taip pat gali būti puiki dovana ekstremalaus laisvalaikio mėgėjui, tad jei turite savo drauguose žmonių mėgstančių didesnį kiekį adrenalino savo kraujyje – padovanokite jiems plaukimą vandens slidėmis ar vandenlente ir tikrai jų nenuvilsite, ypač, jei jie tokios pramogos dar niekada anksčiau nėra bandę.
arba

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti