0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Virvės traukimo rungtis

 

 
Virvės traukimo varžybos – patrauklus būdas praleisti laiką gamtoje, pasivaržyti, išmėginti savo jėgas. Tai ypatingai sena sporto šaka, kurios užuominos randamos net ant akmens reljefo, o oficialūs turnyrai prasidėjo dar XVI-XVII amžiuje. Tad atiduokite savo duoklę istorijai ir prisiminkite šią sporto rūšį.
Visų pirma, Jums bus reikalinga virvė. Virvės traukimo virvės nuoma suteikia galimybę Jums be didesnių vargų gauti traukimui tinkamą virvę, kuri būti pakankamai tvirta, patogi traukimui ir užtektinai ilga, ypač jei traukime dalyvauja didesnės komandos. Oficialiai varžybose dalyvauja dvi komandos po 8 žaidėjus, kurie vienas nuo kito stovi 10 cm atstumu. Norint laimėti reikia priešininkų komandą pertempti į savo pusę. Tačiau vargu ar taisykles kam nors reiktų aiškinti, ko gero nėra nei vieno, kuris šio sportinio žaidimo nebūtų išbandęs bent jau mokykloje.
Virvės traukimo virvės nuoma gali būti naudinga labai įvairių progų metų. Vieni nuomojasi virvę įmonės vakarėliams, sąskrydžiams, kiti šią pramogą linkę išmėginti ir asmeninių švenčių, pavyzdžiui, gimtadienio, bernvakario metu, dar kitiems tai puikus būdas pasiimti pramogą vykstant poros dienų išvykai į gamtą – ši pramoga nereikalauja jokio didelio pasiruošimo, neužima daug vietos transportuojant, nebūtinas išorinis energijos šaltinis bei nėra kitų didesnių trukdžių, su kuriais susiduriama organizuojant įvairias kitas pramogas vos šiek tiek nutolus nuo civilizacijos.
Siekiantys gerai praleisti laiką, norintis prisiminti jaunystę ar vaikystę, turintis daug energijos ir norintys ją išlieti – tai žmonių, kuriems virvės traukimo pramoga idealiai tinka, apibūdinimai. Siūlome prisidėti prie tų, kurie jau nuomojosi virvę traukimui ir puikiai praleido savo laisvą laiką gamtoje. Tiesa, ši pramoga įmanoma ne tik gamtoje, bet ir uždaroje erdvėje, tačiau pastaroji turi būti pakankamai erdvi, pavyzdžiui, sporto salė, lengvosios atletikos maniežas ar bent jau labai erdvi švenčių salė.
Pasirinkus virvės traukimą kaip vieną iš laisvalaikio pramogų, tiek šventėje, tiek be progos, galėsite gauti ir daugiau naudos, kadangi tai pripažinta sporto šaka, o kaip žinoma, sportas ugdo ištvermę, padeda didinti jėgą, suteikia galimybę išmokti ją lengviau valdyti, nukreipti. Be viso to, tai ir komandinis darbas, todėl jei vykstate su kolegomis – galimybė geriau juos pažinti, išmokti tikslo siekti kartu.
 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti