0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Visureigių safaris

 

 
Su kuo Jums asocijuojasi miškai? Su grybavimu ir uogavimu ar uodais? O kodėl ne ekstremaliomis pramogomis? Siūlome Jums išmėginti ekstremalią, tačiau saugią ir įdomią pramogą, tinkamą įvairiems žmonėms – visureigių safarį arba, kitaip tariant, pasivažinėjimą bekele!
Pramogos ten, kur nėra kelio, kur daugiau purvo nei žolės, staigios nuokalnės ir stačios bei smėlėtos įkalnės – tikrai smagu ir verta dėmesio, tačiau su savo automobiliu, kuris tam nepritaikytas, verčiau net nebandyti. Tuo tarpu specialiai paruošti visureigiai ir patyrę vairuotojai – instruktoriai suteiks šiai pramogai daug žavesio ir smagių emocijų. O kaip smagu sėsti už tokio automobilio vairo – ir tokią galimybę Jūs tikrai turėsite kai tik susipažinsite su šių „žvėrelių“ valdymu iš arčiau.
 

 
Važinėjimas bekelėmis kai kuriems žmonėms taip įaugęs į kraują, kad šie net geriau jaučiasi miškuose nei viešame asfaltuotame kelyje. Kartais užtenka vos vieno išvažiavimo į tokią trasą ir norisi čia pasilikti, važiuoti vėl ir vėl... Tai tikrai užkrečianti pramoga, suteikianti laisvės, priverčianti pamąstyti, vertinti situaciją atidžiai, nes bandymas čia tėra vienas, menka klaida ir Tau jau reikia traktoriaus ar kito visureigio pagalbos.
Kelionės bekelėmis metu ne tik pavairuosite išskirtinį, ypač pravaržų visureigį, bet ir gausite specialių užduočių, kurias reikės įveikti – tai iš tiesų puiki pramoga darbo kolektyvui, gimtadieniui, bernvakariui ar mergvakariui. Progų iš tiesų ne viena, jų yra visa galybė, tereikia nepabijoti rinktis kažko ekstremalesnio ir įdomesnio nei eilinis pasisėdėjimas prie stalo ar bare / restorane.
Bekelės pramogos yra tinkamos tiek vyrams, tiek moterims, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Svarbiausia yra meilė automobilių sportui, potraukis iššūkiams, noras nuveikti kažką neįprasto, išskirtinio. Po tokios pramogos Jūsų emocijos bus tik pačios maloniausios ir geriausios, turėsite ką atsiminti ir kuo pasigirti savo draugams, kurie nėra išmėginę tokio extreme‘o. Garantuojame, kad tai pramoga, puikiai tinkanti bet kokiu metų laiku ir esant bet kokioms oro sąlygoms, nes tai bekelė, nes tai 4x4, nes tai tikra pramoga Jums ir Jūsų draugams!

Visureigių safaris

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti