0
Jūsų krepšelis tuščias.
Krepšelis atnaujintas

Paieška

0

Žygis į pelkes

 

    Daugumai žmonių pelkės asocijuojasi supavojinga ir uždrausta zona, kur šiukštu negalima kelti kojos, o ką jau kabėtiapie pramogas pelkėse, tačiau iš tiesų žygis per pelkes yra egzistuojantipramoga, kurią vis dažniau ir dažniau ima rinktis jauni nuotykių ištroškę irgamtą mėgstantys ar norintys ją pažinti žmonės.
    Savaime suprantama, kad į nežinomą pelkę bejokios palydos leistis tikrai nevalia, tačiau žygis per pelkes vyksta suprofesionaliu ir vietą puikiai pažįstančiu vedliu, kuris ne tik žino, kurgalima statyti koją, o kur ne, bet taip pat ir žino kaip elgtis pradėjus smegtiar įklimpus pelkėje, todėl su patyrusiu vedliu žengti per pelkes ne tik nėrabaisu, bet netgi priešingai, smagu ir niekur kitur nepatiriama.
     Žygiuojantis per pelkes ne tik sušlapsitekojas ar išsitepsite batus, bet greičiausiai teks panirti iki kaklo, bristiten, kur sunkiai pasieksite dugną atsispyrimui, trumpai tariant, mėgausitėsnatūraliomis purvo voniomis gamtoje. Tiesa, purvo vonios gali užklupti visainetikėtai, kai manysite, kad brendate per nedidelę balą staiga ji gali taptimetro gylio ar dar gilesnė, o žengti purvu, patikėkite, daug sunkiau nei švariuvandeniu ar tuo labiau keliu. Taigi, įspūdžiai, adrenalinas ir maudynės purve –garantuoti privalumai, kuriuos suteiks žygis per pelkes.
      Į žygius pelkėtomis vietomis smagiausialeistis su gera draugų kompanija, kolegomis. Taip pamatysite juos ne tikoficialioje aplinkoje, sužinosite, kuris iš jų ištvermingiausias, kurismažiausiai atsparus ir pakantus purvui, o kuris pelkėje jaučiasi lyg namuose.Nustebsite, kad žmonės skirtingose aplinkose gali būti tokie skirtingi. Be to, žygis per pelkes puikiai tinka mergvakario arbernvakario šventimui. Tai nepalyginamai įdomiau ir įsimintiniau nei nuvalkiospramogos su šokėjais ar šokėjomis naktį prieš vestuves.
    Verta pastebėti ir tai, kad žygis po pelkes netik suteikia itin daug įspūdžių ir leidžia patirti daugybę nuotykių, bet taippat ir priverčia kitu kampu pažiūrėti į Lietuvos gamtą, o frazės geras poilsissuvokimas tampa toli gražu nebe toks pats kaip iki žygio per pelkes.
     Kuomet nuspręsite, jog jau atsibodo sėdėtinamuose ir norisi maloniai sušlapti purve, kvieskite savo kolegas, artimuosiusir draugus, griebkite patogią avalynę, lengvus drabužius ir leiskitės ieškotipelkės, po kurią Jus su malonumu pavedžios patyręs vedlys, kuris ne tik parodyssaugų bei įdomų kelią, bet ir šiek tiek daugiau papasakos apie pačią pelkę,išgyvenimą joje, taip žygis per peles bus dar įdomesnis ir įsimintinesnis bei,svarbiausia, suteiks ne tik įspūdžių, bet ir naudingų žinių, kurias galėsitepanaudoti ateityje jei netyčia atsidurtumėte pelkėtoje vietovėje be vedlio.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti